جزئیات دو عرضه اولیه تا پایان سال

به گزارش رصد روز ، کزغال آخرین عرضه اولیه سال جاری تا اینجای کار بوده است. در حالی که حدود ۲۱ نماد در نیمه اول سال جاری با شروع از عرضه اولیه صبا و خاتمه با عرضه اولیه وسپهر، عرضه اولیه شدند در نیمه دوم سال به دلیل شرایط نامساعد بازار سرمایه عرضه اولیه‌ها به شدت نیمه اول نبود.

در نیمه دوم سال تنها ۵ نماد چخزر، وکبهمن، بوعلی، سپیدار و کزغال تا اینجای کار عرضه اولیه شدند و اپال نیز تا یک قدمی عرضه اولیه آمد، اما بنا به دلایلی عرضه اولیه آن لغو شد.

حالا خبر‌ها حکایت از آن دارد که فرابورس احتمالا تا پایان سال میزبان دو عرضه اولیه دیگر خواهد بود.  امیر هامونی، مدیر عامل شرکت فرابورس طی مصاحبه‌ای در روز جاری ۲۸ بهمن ۹۹ گفت: تاکنون چند شرکت که جزو شرکت‌های دانش بنیان محسوب نمی‌شوند درخواست خود برای عرضه در فرابورس را ارائه کرده اند که به نظر می‌رسد با توجه به وضعیت فعلی بازار اکنون بهترین زمان برای ورود این شرکت‌ها به فرابورس و انجام عرضه اولیه آن‌ها است.

وی اظهار کرد: تاکنون سه شرکت در مرحله عرضه اولیه هستند، اما براساس پیش بینی‌های صورت گرفته تا پایان سال شاهد عرضه اولیه حتمی دو شرکت در فرابورس خواهیم بود.

آخرین خبر از عرضه اولیه ها/ دو عرضه اولیه تا پایان سال ۹۹

 

  بیوگرافی یوسف نوری وزیر آموزش و پرورش

 

 

 

 

 

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا