حضور پرحاشیه بنیامین در شبکه دو سیما+ ویدیو

حضور بنیامین بهادری در شبکه دو تلویزیون با حواشی خاصی همراه شد.

به گزارش رصد روز، حضور بنیامین بهادری در شبکه دو تلویزیون با حواشی خاصی همراه شد.

علی چاهخوزاده، خبرنگار در این خصوص نوشت: در شبکه ۲ که قرار بود نماد دوران تحول و پرچمدار سلبریتی‌زدایی در تلویزیون باشه، اذان اولین روز ماه مبارک رمضان توسط بنیامین بهادری، خواننده پاپ از آنتن زنده پخش شد.

افراط در نفی حضور سلبریتی‌ها در صدا و سیما منجر به یک افراط دیگر همچون این اقدام مزورانه خواهد شد.

بنیامین بهادری خوانندهٔ، ترانه‌سرا و آهنگساز ایرانی موسیقی پاپ در ۱۸ شهریور ۱۳۶۱ در تهران در محله جیحون متولد شد.

وی اصالتاً اهل محله زنگیشا تنکابن است.  او از کودکی علاقهٔ بسیاری به فراگیری موسیقی داشت. ۱۶ ساله بود که به شعر و موسیقی روی آورد. در ۱۹سالگی به فراگیری گیتار پرداخت و قبل از شروع به کار حرفه‌ای به ترانه‌سرایی می‌پرداخت؛ سپس به‌صورت حرفه‌ای آهنگ‌سازی را آغاز کرد. در این مدت در چند آهنگ و ترانه با خوانندگان دیگرِ موسیقی پاپ همکاری داشت و یک آلبوم به نام «گلهای رنگین‌کمان» برای کودکان ساخته و سرانجام با آلبوم ۸۵ خوانندگی را به‌صورت حرفه‌ای آغاز کرد.

در سال ۱۳۹۲ ماشینی در اتوبان همت با ماشین بنیامین و همسرش تصادف می‌کند. بنیامین سالم می‌ماند اما همسر وی که پشت فرمان بود، پس از رسیدن به بیمارستان جانش را از دست می‌دهد. تنها یادگار بنیامین از همسرش دختری به نام بارانا بود. بنیامین در سال ۹۴ با شایلی محمودی که زنی ایرانی-آمریکایی است، ازدواج می‌کند و در سال ۹۴ برای زندگی به بمبئی می‌رود و فیلمی به نام سلام بمبئی را به همراه محمدرضا گلزار بازی می‌کند. وی صاحب دو فرزند پسر از همسر دوم خود می‌شود. بنیامین تاکنون پنج آلبوم به نام‌های ۸۵ و ۸۸ ،۹۳، ۹۴ و ماه مهربون (در مورد محرم) عرضه کرده و چندین تک‌آهنگ نیز ارائه داده‌است. او در چندین کنسرت در ایران و خارج از ایران به اجرای زندهٔ برنامه پرداخته‌است.

برای عضویت در کانال رصد روز کلیک کنید

مطالب مرتبط

آخرین اخبار