حقوق و پاداش لاکچری در شرکت زیرمجموعه بانک خاورمیانه با ۲۷ کارمند + اسناد

شرکت خدمات ارزی و صرافی خاورمیانه از شرکتهای زیرمجموعه بانک خاورمیانه است که کمتر از ۸ سال از تاریخ فعالیت آن می گذرد و گویا طبع مدیران آن برای حقوق و پاداش قابل توجه است

به گزارش اختصاصی رصد روز، موضوع حقوق و دستمزد نجومی در کشور هنوز رفع نشده از شرکتی به شرکتی دیگر و از شکلی به شکل دیگر درمی آید. درا ین میان عده ای از کارمندان و کارگران که حقوق و دستمزدشان همیشه از تورم عقب بوده همیشه نظاره گر ماجرایی هستند که نتیجه ای جز احساس تبعیض نخواهد داشت.

شرکت خدمات ارزی و صرافی خاورمیانه از شرکتهای زیرمجموعه بانک خاورمیانه است که اعضای هیئت مدیره سال قبل آن را مجید نورمحمدی تقی آبادی، فرهاد فتحی پور مقدم و حبیب الله محمدی تشکیل می دادند مدیریت آن نیز برعهده فرهاد فتحی پور مقدم بود. این شرکت که موضوع اصلی فعالیت آن خرید و فروش انواع ارزهای خارجی و مسکوکات طلا و نقره است در پایان سال قبل ۲۷ کارمند داشت که ۲۵ نفر از آنان جزو نیروهای قراردادی و ۲ نفر نیز کارکنان شرکت های خدماتی بودند.

تعداد کارکنان شرکت خدمات ارزی و صرافی خاورمیانه

بررسی ها نشان میدهد که اعضای هیئت مدیره این شرکت در پایان سال قبل ۶۰۰ میلیون پاداش دریافت کردند اما این تمام ماجرا نیست زیرا سایر نتایج حاکی از آن است که این شرکت در سال قبل ۱۰۹ میلیارد و ۵۵۷ میلیون ریال حقوق و دستمزد پرداخت کرده که با احتساب کارمندان آن میانگین حقوق پرداختی در آن به حدود ۳۴ میلیون تومان می رسد که با توجه به یکسان نبودن حقوق و دستمزد در شرکتهای مختلف برخی افراد سهم بیشتری از میانگین و برخی سهم کمتری دارند.

حقوق و پاداش لاکچری در شرکت خدمات ارزی و صرافی خاورمیانه

در بین اعضای هیئت مدیره تنها فرهاد فتحی پور مقدم که همزمان مدیریت شرکت را در اختیار دارد و به عنوان نائب رئیس و عضو موظف هیئت مدیره دیده می شود مشمول دریافت حقوق و دستمزد ثابت است.

در کنار مسئله حقوق و دستمزد باید به موضوع افزایش پاداش اعضای هیئت مدیره دقت کرد. این پاداش که در سال ۹۹ رقم ۴۵۰ میلیون تومان را نشان می دهد در سال قبل در شرایط با رشد ۳۳ درصدی همراه شد که سود خالص این شرکت با ۸۸ درصد کاهش به یک هزار و ۷۹ میلیارد ریال رسید و در این شرایط باید پرسید افزایش پاداش اعضای هیئت مدیره چه توجیهی دارد؟

سود خالص شرکت خدمات ارزی و صرافی خاورمیانه

آنطور که در سند مالی این شرکت قابل مشاهده است سود عملیاتی آن نیز در پایان سال قبل با سیر نزولی همراه بوده اما و پاداش اعضای هیئت مدیره در چنین شرایط ابهاماتی را ایجاد می کند.

منتظر پاسخ مدیران بانک خاورمیانه و شرکت خدمات ارزی و صرافی خاورمیانه در این باره خواهیم بود.

برای عضویت در کانال رصد روز کلیک کنید

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا