سرپرست مدیریت بیمه دی در استان خراسان جنوبی معرفی شد

با حضور نظرعلی صلاحی نژاد قائم مقام بیمه دی و مهدی شریعتی فر مدیر استان خراسان رضوی و مشاور مدیرعامل در امور بنیاد شهید، مراسم تودیع و معارفه‌ی مدیر این شرکت در استان خراسان جنوبی، برگزار شد. به گزارش رصد روز، به نقل از روابط عمومی و امور...

با حضور نظرعلی صلاحی نژاد قائم مقام بیمه دی و مهدی شریعتی فر مدیر استان خراسان رضوی و مشاور مدیرعامل در امور بنیاد شهید، مراسم تودیع و معارفه‌ی مدیر این شرکت در استان خراسان جنوبی، برگزار شد.

به گزارش رصد روز، به نقل از روابط عمومی و امور بین‌الملل بیمه دی؛ نظرعلی صلاحی‌نژاد قائم مقام این شرکت با حضور در شعبه‌ی بیرجند، ضمن تقدیر و تشکر از مرتضی حسنی مدیر پیشین بیمه دی در این استان، حکم مدیرعامل این شرکت مبنی‌بر سرپرستی مدیریت استان خراسان جنوبی را، به الهام مطهریان ابلاغ نمود. در بخشی از متن این حکم آمده است: «نظر به تعهد، تخصص و تجارب جنابعالی به موجب این ابلاغ به عنوان سرپرست مدیریت استان خراسان جنوبی منصوب می‌شوید. در این راستا انتظار می‌رود با بهره‌مندی از ظرفیت‌های تخصصی موجود در بیمه دی و سرلوحه قراردادن راهبردها، برنامه‌ها و اصول تبیین شده‌ی شرکت مشتمل بر؛ «شفافیت»، «حرفه‌ای‌گری»، «دلبستگی سازمانی» و «مسئولیت‌پذیری و پاسخگویی» و همچنین همکاری مؤثر با کلیه‌ی معاونین و مدیران محترم ستادی در پیشبرد امور محوله و تحقق اهداف و برنامه‌ها در چارچوب اولویت‌ها اقدام فرمایید.»
روابط عمومی بیمه دی ضمن تبریک، برای ایشان آرزوی توفیق روز افزون دارد.

برای عضویت در کانال رصد روز کلیک کنید

مطالب مرتبط

آخرین اخبار