مبلغ پاداش پایان خدمت فرهنگیان تغییر کرد

سرپرست معاونت برنامه ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش، گفت: با حمایت و همراهی سازمان برنامه و بودجه، تخصیص کامل پاداش پایان خدمت معلمان انجام شده است و این مبلغ پرداخت می‌شود. به گزارش رصد روز، بنا به اطلاعات موجود حداکثر مبلغ پاداش...

سرپرست معاونت برنامه ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش، گفت: با حمایت و همراهی سازمان برنامه و بودجه، تخصیص کامل پاداش پایان خدمت معلمان انجام شده است و این مبلغ پرداخت می‌شود.

به گزارش رصد روز، بنا به اطلاعات موجود حداکثر مبلغ پاداش پایان خدمت فرهنگیان به میزان چهار میلیارد و هفتصد و بیست میلیون (۴.۷۲۰.۰۰۰.۰۰۰) ریال پرداخت خواهد شد.

سرپرست معاونت برنامه ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش از تخصیص کامل پاداش پایان خدمت فرهنگیان خبر داد.

سرپرست معاونت برنامه ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش از تخصیص کامل پاداش پایان خدمت فرهنگیانی که در سال ۱۴۰۰ بازنشسته شدند، خبر داد.

«صادق ستاری فرد» در این باره گفت: با حمایت و همراهی سازمان برنامه و بودجه، تخصیص کامل پاداش پایان خدمت معلمان انجام شده است و معلمان عزیزی که با همه سختی‌ها و تنگناها، حداقل ۳۰ سال از عمر خود را وقف آموزش و پرورش هزاران کودک و نوجوان کشور کرده‌اند، این مبلغ را دریافت می‌کنند.

وی درباره زمان پرداخت پاداش پایان خدمت بازنشستگان فرهنگی اظهار کرد: تاکنون ۲۰ درصد از پاداش پایان خدمت فرهنگیان بازنشسته سال ۱۴۰۰ به حسابشان واریز شده بود که با تخصیص کامل انجام شده، ظرف چند روز آینده با همکاری خزانه‌داری کل کشور، تسویه کامل پاداش پایان خدمت این عزیزان انجام خواهد شد.

وی در ادامه افزود: این پاداش پایان خدمت برای حدود ۷۲ هزار بازنشسته فرهنگی خواهد بود.

برای عضویت در کانال رصد روز کلیک کنید

مطالب مرتبط

آخرین اخبار