نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت از بیمه میهن قدردانی کرد

بیمه میهن با اینکه اولین سال است به عنوان بیمه‌گر اربعین در عراق خدمت‌رسانی کرده، عملکرد قابل قبولی داشته است. به گزارش رصد روز_حجت الاسلام و المسلمین نواب در دیدار با مدیرعامل بیمه میهن، در جریان نحوه خدمت‌ رسانی به زائران اربعین ۱۴۰۲ قر...

بیمه میهن با اینکه اولین سال است به عنوان بیمه‌گر اربعین در عراق خدمت‌رسانی کرده، عملکرد قابل قبولی داشته است.

به گزارش رصد روز_حجت الاسلام و المسلمین نواب در دیدار با مدیرعامل بیمه میهن، در جریان نحوه خدمت‌ رسانی به زائران اربعین ۱۴۰۲ قرار گرفت و ضمن تشکر و قدردانی از بیمه میهن به عنوان بیمه گر اربعین ۱۴۰۲ گفت: بیمه میهن با اینکه اولین سال است به عنوان بیمه‌گر اربعین در عراق خدمت‌رسانی کرده، عملکرد قابل قبولی داشته است.

وی ضمن عرض خسته نباشید به دست اندرکاران بیمه میهن در اربعین افزود: با توجه به زیرساخت فناورانه‌ای که امسال بیمه میهن رونمایی کرد باید همه نواقص بررسی و با رفع آن، سال آینده زائران اباعبدالله(ع) خدمات ارزنده تری دریافت کنند.

شیخ الاسلامی، مدیرعامل بیمه میهن نیز در این دیدار با بیان اینکه بیمه میهن به تعهدات خود در چارچوب قرارداد با سازمان حج و زیارت عمل کرده است، گزارشی از اقدامات بیمه میهن و خدمت رسانی به زائرانی که بصورت حضوری یا غیرحضوری برای دریافت خدمات، از قبیل ویزیت سرپایی، دریافت دارو، بستری، اعزام آمبولانس، اعزام فوت شدگان و… به بیمه میهن مراجعه کرده اند ارائه داد.

برای عضویت در کانال رصد روز کلیک کنید

مطالب مرتبط