همسر شیک و پیک رامین پرچمی+ عکس

تصاویری از رامین پرچمی بازیگر مشهور ایرانی در فضای مجازی پر بازدید شده است.

به گزارش رصد روز، رامین پرچمی که نقش رامین یوسفی را سال ۱۳۷۴ در سریال در پناه تو بازی می کرد، در حال حاضر ۵۱ ساله است. در ادامه تصاویری از تغییر چهره او را بعد ۲۹ سال در ۵۱ سالگی مشاهده خواهید کرد.

رامین پرچمی بازیگری را از سال دوم دانشگاه با تئاتر دانشجویی شروع کرد. او برای اولین بار در سال ۷۴ وقتی ۲۲ ساله بود با سریال در پناه تو کنار چهره هایی چون حسن جوهرچی و لعیا زنگنه جلوی دوربین رفت و به شهرت رسید.

زمینه فعالیت: بازیگر
تاریخ تولد: ۲۷ شهریور ۱۳۵۲
محل تولد: بندر کیاشهر
ملیت: ایرانی

9 48 8 52

رامین پرچمی متولد ۲۷ شهریور ۱۳۵۲ در بندر کیاشهر استان گیلان و  بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون است. رامین پرچمی که مدرک کارشناسی ارشد کارگردانی و بازیگری تئاتر را از دانشگاه آزاد اسلامی دریافت کرده، علاوه بر بازیگری، کارگردان فیلم کوتاهی با عنوان راه حل بوده‌ است. رامین پرچمی فعالیت خود را با بازی در سریال در پناه تو و فیلم سینمایی ضیافت آغاز کرد. وی برای مدتی سردبیر هفته‌نامه فرهنگی هنری نقش‌آفرینان بود.

 

 

شهرت رامین پرچمی به خاطر بازی در سریالهایی، چون در پناه تو، پس از باران، همسایه‌ها، زیر آسمان شهر ۳ و فیلم هایی، چون ضیافت، اعتراض، تلفن، خاکستری، مهمان مامان، اخراجی‌های ۲ است.

 

 

ازدواج رامین پرچمی
رامین پرچمی بازیگر سریال در پناه تو سال ها پیش با همسرش شکوه جیرودی ازدواج کرد که در نهایت سال ۱۳۹۴ بخاطر تصمیم به مهاجرت همسرش از هم جدا شدند.

رامین پرچمی در خصوص جدایی از همسر اولش می گوید؛ طلاق من و همسرم شکوه جیرودی با توافق و مربوط به یک مساله شخصی بود که سال ۹۴ اتفاق افتاد، او می خواست برای زندگی به خارج برود اما من دلم نمیخواست برا همین از هم جدا شدیم. او پس از مدتی با شفق میرشب ازدواج کرد.

 

 

حواشی زندگی رامین پرچمی
رامین پرچمی که سابقه سردبیری مجله‌ای به نام «نقش‌آفرینان» را هم داشته و در آن مجله با همسرش شکوه جیرودی همکاری می‌کرد در سال‌های اخیر به واسطه دستگیری‌اش در حوادث پس از انتخابات ۸۸ در کانون اخبار قرار داشت. سال ۸۹ دستگیر شد، تا اواخر ۹۰ در زندان بود و اسفند ۹۰ آزاد شد اما این خبر را رسانه‌ای نکرد تا مرداد ۹۱.

او در سال ۹۸ به دلیل یک سری مشکلات مالی در زندان به سر می برد.

یکی از دوستان نزدیک رامین پرچمی، درباره وضعیت رامین پرچمی می‌گوید او اکنون مجوز خروج از زندان را ندارد و نمی‌تواند مرخصی بگیرد، پیش از این شرایط بدی داشته و خیلی چیزها را فراموش کرده بود.

او همچنین به نقل صحبت‌هایی از رامین پرچمی پرداخت مبنی بر اینکه این بازیگر گفته است: «من فقط دوست دارم دوباره روی صحنه بروم، آزاد شوم و به سینما و تئاتر و تلویزیون برگردم. از اینکه فردا بگویند از داخل زندان و در کسوت یک زندانی آمده و تئاتر کار می‌کند نگرانی ندارم و نمی‌ترسم. چون برای اینکه دوباره به جامعه و به بازیگری برگردم و روی صحنه دیده شوم هر کاری را انجام می‌دهم. دوست دارم آن رامین پرچمی راکه کشته شد با بازیگری در تئاتر دوباره زنده کنم. بگذار مردم بفهمند من در زندانم و چنین شرایطی دارم،‌ شاید آدم‌هایی پیدا شدند و دستم را گرفتند و بلندم کردند.»

 

 

تحصیلات
رامین پرچمی دارای کارشناس ارشد کارگردانی و بازیگری تئاتر از دانشگاه آزاد اسلامی است.

فعالیت هنری
رامین پرچمی علاوه بر بازیگری، کارگردان فیلم کوتاهی با عنوان راه حل بوده‌است. پرچمی فعالیت خود را با بازی در سریال در پناه تو و فیلم سینمایی ضیافت آغاز کرد. وی برای مدتی سردبیر هفته‌نامه فرهنگی هنری نقش‌آفرینان بود.

شهرت او به خاطر بازی در مجموعه‌های تلویزیونی چون در پناه تو، پس از باران، همسایه‌ها، زیر آسمان شهر ۳ و فیلمهایی چون ضیافت، اعتراض، تلفن، خاکستری، مهمان مامان، اخراجی‌های ۲ است.

فعالیت سیاسی
رامین پرچمی در اعتراضات جنبش سبز در ۲۵ بهمن ۱۳۸۹ در تهران دستگیر و به زندان اوین منتقل شد و پس از چندین ماه تحمل زندان، در ۲۸ اسفند ۱۳۹۰ موقتاً آزاد شد و جهت انجام کارهای اداری به تهران آمد. این خبر در آن زمان بنا به درخواست پرچمی رسانه‌ای نشد تا در مراحل اداری با مشکل مواجه نشود.

سرانجام در تاریخ ۸ مرداد ۱۳۹۱ با موافقت رامین پرچمی این خبر به رسانه‌های عمومی اطلاع داده شد.در ۳۱ فروردین ۱۳۹۰ اعلام شد که پرچمی به اتهام اقدام علیه امنیت ملی از طریق شرکت در تجمع غیرقانونی، فیلمبرداری و اخلال در نظم عمومی از سوی شعبه ۱۳ دادگاه انقلاب اسلامی شهر تهران به تحمل یک سال حبس تعزیری محکوم شده‌است.

فیلم‌شناسی
فیلم‌های سینمایی
سال
عنوان
کارگردان
نقش
۱۳۷۴
ضیافت
مسعود کیمیایی
جواد
۱۳۷۸
تلفن
شفیع آقا محمدیان

۱۳۷۸
اعتراض
مسعود کیمیایی
مجتبی پولادی
۱۳۷۹
خاکستری
مهرداد میرفتاح

۱۳۸۲
مهمان مامان
داریوش مهرجویی
کارگر ساختمانی
۱۳۸۷
اخراجی‌ها ۲
مسعود ده‌نمکی
رزمنده مسیحی
۱۳۹۶
کروکودیل
مسعود تکاور

۱۳۹۷
به وقت طلاق
حسن حجگذار
 

مجموعه‌های تلویزیونی
سال
عنوان
کارگردان
نقش
۱۳۷۴
در پناه تو
حمید لبخنده
رامین
۱۳۷۵
گریز
کریم آتشی

۱۳۷۵
گام آخر
رضا توکلی

۱۳۷۶
بازگشت پرستوها
ابوالقاسم طالبی

۱۳۷۷
قصه زندگی
سیروس کاشانی‌نژاد

۱۳۷۸
روزگار جوانی
اصغر توسلی

۱۳۷۸
پس از باران
سعید سلطانی
فیروز
۱۳۷۹
همسایه‌ها
محمدحسین لطیفی

۱۳۷۹
آوایی در گلستان
رامین لباسچی

۱۳۷۹
راهی به سوی خانه
حمیدرضا معدنچی

۱۳۸۰
خانه آرزوها
حسین سهیلی‌زاده

۱۳۸۰
رستوران خانوادگی
حسین سهیلی‌زاده
بازیگر میهمان
۱۳۸۱
زیر آسمان شهر (سری سوم)
مهران غفوریان
بازیگر مهمان
۱۳۸۳
عشق گمشده
حسین سهیلی‌زاده

۱۳۸۳
فیلبانان
کاظم راست‌گفتار

۱۳۸۴
و خداوند عشق را آفرید
مسعود شاه محمدی
بازیگر مهمان

نمایشنامه‌خوانی
عاقبت عشاق سینه‌چاک (۱۳۹۲)

برای عضویت در کانال رصد روز کلیک کنید

مطالب مرتبط

آخرین اخبار