واکنش تند و جنجالی آذری جهرمی به پیام نوروزی رئیس جمهور!+ عکس

محمدجواد آذری‌جهرمی در واکنش به پیام نوروزی ابراهیم رئیسی درباره رشد اقتصادی کشور و کاهش نرخ نورم گفت: آیا مردم اثرات رشد اقتصادی مورد ادعای‌تان را در سفره‌شان احساس می‌کنند؟

به گزارش رصد روز، محمدجواد آذری‌جهرمی در واکنش به پیام نوروزی ابراهیم رئیسی درباره رشد اقتصادی کشور و کاهش نرخ نورم گفت: آیا مردم اثرات رشد اقتصادی مورد ادعای‌تان را در سفره‌شان احساس می‌کنند؟
 

محمدجواد آذری جهرمی (زادهٔ ۲۵ شهریور ۱۳۶۰) سیاستمدار و مدیر ارشد اجرایی ایرانی است که در دولت دوازدهم سمت وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات را برعهده داشت.

وی دانش‌آموختهٔ مقطع کارشناسی مهندسی برق از دانشگاه صنعت آب برق است و فعالیت شغلی خود را از سال ۱۳۸۴ به عنوان کارشناس فنی وزارت اطلاعات آغاز کرد. او از ۱۳۸۸ تا ۱۳۹۳ مدیرکل امنیت سیستم‌های ارتباطی سازمان تنظیم مقررات بود. او در سال آخر فعالیت دولت یازدهم، برای مدت کمتر از یک سال، از ۱۳۹۵ تا ۱۳۹۶ به عنوان معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات (محمود واعظی) و مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت فعالیت می‌کرد. وی نخستین وزیر جمهوری اسلامی ایران است که پس از انقلاب ۱۳۵۷ متولد شده‌است.

در روز جمعه ۱ آذر ۱۳۹۸ وزارت خزانه‌داری آمریکا محمدجواد آذری جهرمی را به دلیل اعمال قطع گسترده اینترنت در ایران، به فهرست تحریم‌ها افزود.

 

1 65fd2d7b9ec29

برای عضویت در کانال رصد روز کلیک کنید

مطالب مرتبط