پاداش ۱ میلیارد و ۱۲۵ میلیون تومانی هیئت مدیره بورس کالا

در حالیکه هزینه حقوق و دستمزد اعضای هیئت مدیره بورس کالا در جدیدترین صورتهای مالی منتشر شده ملاحظه نمی شود اما رقم قابل توجه پاداش اعضای هیئت مدیره آن خودنمایی می کند.

به گزارش اختصاصی رصد روز ، برش دلخواه از شفافیت نتیجه مدیریت سلیقه ای و اعمال نظرهای منفعت طلبانه است. نمی توان از طرفی مدعی شفافیت شد و از سمت دیگر با ممیزی های قابل توجه درصدد پنهان کردن مسئله ای بود. بررسیها نشان می دهد  شرکت بورس کالا که به طور میانگین ۱۸۸ نیروی انسانی آن در سال قبل ماهیانه حدود ۱۳ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان دریافتی داشتند پاداش قابل توجهی را به اعضای هیئت مدیره خود پرداخت کرده است. این پاداش که نسبت به سال قبل تر یعنی ۹۹ افزایش ۱۰۲ درصدی داشته در سال ۱۴۰۰ به ۱ میلیارد و ۱۲۵ میلیون تومان رسیده است.

پاداش اعضای هیئت مدیره بورس کالا

 

گفتنی است علی سعیدی ، بهزاد کرمی ، امیر مهدی صبایی ، بهمن تجلی زاده ، طهمورث جوانبخت ، محمودرضا الهی فرد و سیروان امینی اعضای هیئت مدیره این شرکت را تشکیل می دادند و حامد سطانی نژاد مدیریت آن را در سال قبل بر عهده داشت.

بدون شک کسی مخالف پرداخت پاداش با توجه به تلاشهای صورت گرفته و اثرگذاری آن روی کیفیت خدمات ارائه شده از سمت هیچ شرکتی نیست اما امیدواریم که اعضای هیئت مدیره بورس کالا حقوق و دستمزد مدیران خود را به صورت جداگانه منتشر کنند تا برداشت بهتری از نحوه اعمال شفافیت در این شرکت وجود داشته باشد.

برای عضویت در کانال رصد روز کلیک کنید

نوشته های مشابه

‫۸ دیدگاه ها

  1. اخلاق حرفه ای در خبرگزاری یک اصل است. شما که می دانید پاداش های هیات مدیره همیشه به صورت حقوقی پرداخت می شود و به حساب افراد حقیقی نیست ، چرا چنین خبر کذبی منتشر می کنید

  2. آقای علی سعیدی معاون بانک آینده هستند که چند وقت پیش خبر اعطای وام ۱۸ میلیارد تومانی این بانک به شرکت تحت مالکیت ایشان به نام سبدگردان سرآمد که منتشر شد.

  3. چطور میشه که یک نفر در چند نهاد مهم پولی و مالی عضو هیات مدیره و مالک باشه و در عین حال عضو هیات مدیره بورس کالا هم باشه. چرا باید این همه رانت در اختیار یک فرد قرار بگیره اون هم بعد از تجربیات تلخی که طی چند سال اخیر داشتیم.

  4. کمی انصاف هم بد نیست. بررسی این که در بورس کالا به هفت شرکت حقوقی که سهامدار بورس کالا هستند ، پاداش مصوب مجمع پرداخت میشود که کار سختی نیست . چکهای صادره مشخص است. دریافت کننده ان هم مشخص است. ضمن اینکه مصوب مجمع به صراحت میگوید پاداش به هیات مدیره حقوقی پرداخت شود نه به شخص حقیقی.
    ذره ای انصاف برای اصلاح خبر کافیه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا