پایان سومین رویداد حمایت از ساخت داخل در صنعت پتروشیمی

به گزارش رصد روز، به نقل از روابط عمومی بیمه “ما “،سومین نمایشگاه تخصصی حمایت از ساخت داخل در صنعت پتروشیمی با حضور مقامات ارشد اقتصادی کشوردر کیش برگزار و در تاریخ چهارم اسفندماه  پایان یافت .

این رویداد مهم اقتصادی با نگاه ویژه به صنعت پالایش و پتروپالایش از دوم  اسفند با حضور بیمه “ما” و بانک ملت و شرکت‌های پتروپالایشی، پتروشیمی و پالایشی، سازندگان تجهیزات صنعت نفت، گاز و پتروشیمی و شرکت‌های دانش‌بنیان و استارتاپ‌ها در جزیره کیش برپا  و در چهارم اسفندماه به پایان رسید.
بر اساس این گزارش، برگزاری این رویداد در ماه پایانی سال ۱۴۰۰ فرصت مغتنمی  برای بیمه “ما” و بنگاههای بزرگ اقتصادی دیگر و تشریح برنامه های موفق خود درزمینه پشتیبانی از تولید، مانع زدایی همچنین برنامه ریزی و ترسیم نقشه راه آینده در صنعت پتروشیمی و پتروپالایشگاهی  بود.

گفتنی است در حاشیه این نمایشگاه، بیش از ۲۰ کارگاه، پنل و نشست‌ تخصصی شامل موضوعات اساسی و مهم با هدف شناسایی نیازها، تقویت ساخت داخل و رشد بومی سازی در صنعت پتروشیمی و پتروپالایش با حضور مدیرعامل بیمه “ما” و مدیران و متخصصان بخش های مختلف وزارت نفت و حوزه پتروشیمی، معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، انجمن استصنا و مدیران نهادهای مالی و پولی برگزار شد .

برای عضویت در کانال رصد روز کلیک کنید 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا