پیش‌بینی قیمت طلا فردا ۶ اردیبهشت ۱۴۰۰

به گزارش رصد روز، با ثبات اونس جهانی بهای طلا و سکه اندکی افزایش قیمت داشت. دبیر اتحادیه طلا و جواهر به تجارت‌نیوز گفت: دلیل افزایش اندک بهای طلا نوسان قیمت دلار بوده  است و پیش‌بینی می‌شود به دلیل رکود در بازار و کاهش تقاضا، طلا فردا اندکی ارزان شود.

نادر بذرافشان با اشاره به وضعیت وخیم رکود در بازار طلا می‌گوید: در حال حاضر وضعیت بازار به حدی راکد است که پیش‌بینی می‌شود برخی واحدهای صنفی که نقدینگی کمتری دارند و مستاجر هستند بعد از رفع محدودیت‌های کرونایی ورشکست و تعطیل شوند.

او ادامه می‌دهد: این روزها دغدغه اصناف، شیوه محاسبه مالیات بر درآمد است که امیدواریم با وضعیت پیش آمده و عملکرد ضعیف بنگاه‌ها، دولت نیز کمک حال اصناف باشد.

گفتنی است امروز طلای ۱۸ عیار با چهار هزار تومان افزایش به یک میلیون و ۹ هزار تومان رسید. سکه طرح جدید با ۶۰ هزار تومان افزایش با قیمت ۱۰ میلیون و ۱۵۰ هزار تومان معامله شد.

نیم سکه، ربع سکه هر یک با ۵۰ هزار تومان کاهش با قیمت پنج میلیون و ۶۳۰ هزار تومان معامله شد. ربع سکه به سه میلیون و ۵۷۰ هزار تومان رسید. سکه گرمی هم ثابت باقی ماند و با قیمت دو میلیون تومان معامله شد.

 

 

 

 

برای عضویت در کانال رصد روز کلیک کنید

 

 

 

 

 

تجارت نیوز

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا