گروه خودروسازی سایپا در قیمت گذاری خودروهای وارداتی طبق قانون عمل می کند/ فروش خودروهای چانگان وارداتی بر اساس مصوبه شورای رقابت است

گروه خودروسازی سایپا طبق قانون و بر اساس قیمت گذاری شورای رقابت، خودروهای چانگان وارداتی خود را به ثبت نام کنندگان در سامانه یکپارچه عرضه خودرو وارداتی، عرضه خواهد کرد. به گزارش رصد روز ، به نقل از سایپانیوز، قیمت های اعلامی گروه خودروساز...

گروه خودروسازی سایپا طبق قانون و بر اساس قیمت گذاری شورای رقابت، خودروهای چانگان وارداتی خود را به ثبت نام کنندگان در سامانه یکپارچه عرضه خودرو وارداتی، عرضه خواهد کرد.

به گزارش رصد روز ، به نقل از سایپانیوز، قیمت های اعلامی گروه خودروسازی سایپا در مورد خودروهای چانگان CS35 پلاس تیپ ۲ و تیپ۳، مطابق با قانون و مصوبه شورای رقابت است و در این خصوص سعی شده رضایت مشتریان کسب شود.

بر این اساس قیمت های اعلامی در سایت فروش گروه خودروسازی سایپا که پیرو دعوت از متقاضیان حائز شرایط بر اساس اولویت بندی وزارت صمت عنوان شده، مربوط به اولین محموله خودروهای وارداتی این مجموعه است و قیمت محموله‌های وارداتی بعد، بر اساس مستندات و نرخ ارز مورد عمل، برآورد و متعاقبا اعلام خواهد شد.

باید تاکید کرد که به قیمت های اعلامی از سوی شورای رقابت، سایر هزینه ها چون عوارض قانونی شماره گذاری، مالیات نقل و انتقال و ارزش افزوده، بیمه شخص ثالث، هزینه اسقاط، حمل تا شبکه توزیع، کمیسیون فروش و سایر عوارض قانونی که در قیمت پایه لحاظ نشده، قابل اعمال به قیمت های مندرج است.

از این رو تاکید می شود که قیمت پایه فروش محصولات وارداتی گروه سایپا بر اساس قیمت گذاری شورای رقابت در مورد چانگان CS35 پلاس تیپ ۲ درب انبار واردکننده ۸ میلیارد و ۴۹۶ میلیون و ۲۸۸ هزار و ۸۸۳ ریال و نرخ فروش چانگان CS35 پلاس تیپ۳، ۹ میلیارد و ۴۴ میلیون و ۷۰۸ هزار و ۷۲۲ ریال است.

چندی پیش گروه خودروسازی سایپا اعلام کرد که متقاضیان حائز شرایط خرید خودروی چانگان CS35 پلاس تیپ ۲ و تیپ ۳، که در اسفندماه سال ۱۴۰۱ در سامانه یکپارچه عرضه خودرو وارداتی نسبت به ثبت نام اولیه و انتخاب خودرو اقدام کرده اند، بر اساس اولویت بندی (مرحله اول) صورت گرفته توسط وزارت صمت و تعداد خودروی وارداتی، امکان ثبت نام خودروی درخواستی از ۱۳ خردادماه فراهم است.

 

برای عضویت در کانال رصد روز کلیک کنید

نوع خودرو

قیمت شورای رقابت(ریال)

قیمت نهایی(ریال)

چانگان CS35 پلاس تیپ ۲

۸.۴۹۶.۲۸۸.۸۸۳

۱۱.۱۴۴.۱۹۰.۰۰۰

چانگان CS35 پلاس تیپ ۳

۹.۰۴۴.۷۰۸.۷۲۲

۱۱.۸۲۸.۶۲۰.۰۰۰

مطالب مرتبط

آخرین اخبار