ارزش صندوق پالایش یکم امروز ۷ تیر ۱۴۰۰

به گزارش رصد روز، امروز صندوق پالایش یکم منفی شروع به کار کرد و شپنا و شتران با افت بیش از ۳ درصدی در لحظات آغازین بیشترین تاثیر منفی بر شاخص کل را داشتند و در انتهای بازار با قیمت پایانی ۷۲۰۲۰ ریال به کار خود پایان داد و  تا امروز ۳۸ درصد ضرر برای خریداران اولیه این واحد‌ها به همراه داشته است. شپنا از پرتراکنش‌های بازار بود و ۵۲۶ واحد تاثیر منفی بر شاخص کل گذاشت. شبندر با توجه به افزایش سرمایه که اعلام کرده است همچنان ممنوع متوقف است و

نماد شتران (شرکت پالایش نفت تهران) کاهش ۰.۴۲ درصدی، نماد پالایش نفت اصفهان (شپنا (افت ۲.۱۱ درصدی را تجربه کردند و نماد شبریز (پالایش نفت تبریز) با افزایش ۲.۴۲ درصدی تنها نماد مثبت امروز صندوق پالایش یکم بود و شبندر (شرکت پالایش نفت بندر عباس) هم همچنان ممنوع متوقف بود.

ارزش پالایشی یکم ۷ تیر ۱۴۰۰

امروز دوشنبه ۷ تیرماه ۱۴۰۰ معاملات سهم پالایش قیمت پایانی هر واحد از پالایش یکم با افت ۰.۷۳ درصدی نسبت به روز معاملاتی گذشته ۷ هزار و ۲۰۲ تومان معامله شد تا ارزش ۵۰۰ واحد از دومین ETF دولتی به ۳ میلیون و ۶۰۱ هزار تومان کاهش پیدا کند. البته در معاملات روز جاری آخرین قیمت معامله شده برای هر واحد از پالایش یکم با کاهش ۱.۰۳ درصدی نسبت به روز معاملاتی گذشته ۷ هزار و ۱۸۰ تومان معامله شد.
این در حالی است که هر واحد از این صندوق به متقاضیان به قیمت ۱۰ هزار تومان و در مجموع ۵۰۰ واحد از آن به قیمت ۵ میلیون تومان فروخته شده بود.

ارزش صندوق پالایش یکم امروز ۷ تیر ماه ۱۴۰۰ چقدر است؟ | سهامداران پالایش یکم نسبت به روز عرضه چقدر ضرر کردند؟

 

  فال روز دوشنبه 3 آبان 1400

برای عضویت در کانال رصد روز کلیک کنید

نبض بورس

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا