عیدی دولت روحانی در ۱۴۰۰ گرانی بلیت اتوبوس

به گزارش رصد روز ، مطابق با آنچه مدیرعامل اتحادیه تعاونی مسافربری ها اعلام می کند نرخ بلیت اتوبوس برای ایام نوروز رو به افزایش می گذارد این در حالیست که بنا بود که عیدی دولت روحانی در ۱۴۰۰ به مردم در نوروز امسال کمی متفاوت تر از سال قبل باشد اما با این همه این اتفاق نیفتاد و باز هم شاهد وعده های حباب گونه دولت تدبیر و امید بودیم. گرانی بلیت اتوبوس که از چند وقت پیش شایعه آن به گوش می رسید حالا دیگر رنگ واقعیت به خود گرفته و مردم مطمئن هستند که ایت موضوع اولین نرخ افزایشی سال ۱۴۰۰ خواهد بود. اما علت گرانی بلیت اتوبوس در ۱۴۰۰ چیست؟

 

به واسطه محدودیتهای کرونایی طبیعتاً استفاده از این ناوگان برای رانندگان سودی نخواهد داشت زیرا یک سر خالی رفتن با توجه به استهلاکهای موجود نیازمند تدبیر دیگری بود که این تدبیر دیواری کوتاهتر از جیب مردم نبود و انتظار می رفت که دولت برای رانندگانی که در ایام نووروز مشغول خدمت رسانی هستند تدبیر جدی بیندیشد اما این اتفاق نیفتاد تا علت گرانی بلیت اتوبوس در ۱۴۰۰ آنچه باشد که در موردش صحبت شد.

 

عیدی دولت روحانی در ۱۴۰۰ که بنا بود همه را شگفت زده کند تا اینجا چیز خوبی از آب در نیامد و باید دید در ادامه شگفتانه دیگری را شاهد خواهیم بود یا خیر؟

 

 

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا