فال روز پنج شنبه ۱۵ مهر ۱۴۰۰

به گزارش رصد روز، فال روزانه شما در روز پنج شنبه ۱۵ مهر ۱۴۰۰ ؛ هر واکنشی پیش از ارزیابی موقعیتی که در آن هستید شما را گرفتار می کند پس صبور باشید. زندگی عشقی شما در حال تجربه اتفاقاتی است که اگر افراد تازه وارد به آن مدیریت نشوند تبدیل به دردسر می شوند.  فال روز پنج شنبه ۱۵ مهر ۱۴۰۰ نشان از این دارد که شریک عشقی شما دچار تردیدهایی شده که به واسطه رفتار شما شکل گرفته موقر باشید و برای کسی یا چیزی بیش از حد تلاش نکنید . فال روز من / فال فردا پنج شنبه ۱۵ مهر ۱۴۰۰ شکرگزاری را فراموش را نکنید در همه احوال رمز جادویی “الهی شکر” را از یاد نبرید.

فال روز پنج شنبه ۱۵ مهر ۱۴۰۰/ فال فردا پنج شنبه ۱۵ مهر ۱۴۰۰ / فال روزانه / فال روز من

متولدین فروردین

روش های عجیب و غریب،بسیاری از ما در مورد روش های عجیب افراد مشهور و موفق که در زندگی خود به کار می برند مطالب زیادی شنیده ایم این افراد همیشه در تلاش اند تا روش های جدیدی برای انجام فعالیت های روزانه وکم کردن زمانی که صرف کارهایشان می کنند، پیدا کنند.
این افراد هیچ وقت دست از تلاش بر نمی دارند و برای این اینکه بیشتر بتوانند کار کنند از ایده های نوآورانه ای برای کاهش و فرار ازخواب پیدا می کنند، به عنوان مثال توماس ادیسون مخترع برق حداکثر سه ساعت در روز می خوابید یا بتهوون ایده های جدید خود را در حمام کشف می کرد.
کمی موزیک بی کلام برای آرامش خود گوش دهید.

مثل اینکه امروز همه می خواهند دوست شما باشند و شما نمی توانید به کسانی که ازتان درخواست کمک می کنند به راحتی جواب منفی دهید. شما احساس محبوب بودن می کنید و نمی خواهید که این محبوبیت را از دست بدهید. با این حال درست نیست که به خاطر اینکه دیگران شما را دوست داشته باشند از آنها حمایت کنید. الان بهترین تاکتیک برای شما متعادل نگه داشتن روابط دوستانه تان است

میزان انرژی امروز شما ۵۷ %

ستاره شما ۱۲۱ شرقی (مریخ)

فال روز پنج شنبه ۱۵ مهر ۱۴۰۰/ فال فردا پنج شنبه ۱۵ مهر ۱۴۰۰ / فال روزانه / فال روز من

متولدین اردیبهشت 

افراد موفق وقت خود را با افراد مثبت اندیش می گذرانند و همیشه سعی می کنند حتی به اتفاقات ناراحت کننده با دیدی مثبت نگاه کرده و روزنه ای برای ادامه زندگی و تلاش پیدا کنند آنها از نشست و برخواست با افراد منفی نگر و پرخاشگر دوری می کنند.دوش آب گرم بگیرید.

امروز شما دوست دارید در محل کارتان باشید ، چراکه امیدهای خیلی زیادی برای کارهایی که می خواهید تمام کنید دارید. اما انتظاراتی که به دنبال این کار شما به همراه است ، موجب ناامیدی تان در چند روز آینده می شود. دچار وسوسه نشوید و هر کاری که هر کسی بهتان پیشنهاد می کند را انجام ندهید! فقط پایتان را به اندازه گلیمتان دراز کنید.

میزان انرژی امروز شما ۶۳ %

ستاره شما ۹۱ جنوب (زهره)

فال روز پنج شنبه ۱۵ مهر ۱۴۰۰/ فال فردا پنج شنبه ۱۵ مهر ۱۴۰۰ / فال روزانه / فال روز من

متولدین خرداد

موفقیت را در یک قدمی خود می بینند،افراد موفق همیشه موفقیت خود را قبل از رسیدن به آن تجسم کرده و مدام آن ها را با خود مرور می کنند با این کار انگیزه کار و تلاش بیشتر شده و امید به موفقیت افزایش می یابد.قبل خواب آب خنک میل کنید.

هم اکنون شما به خصوص وقت هایی که جذابیت تان چشم کسی را می گیرد ، می توانید فردی کاملاً مجاب کننده باشید. اما چرخه فعال و پویای بین عطارد سیاره بخت شما و ژوپیتر حاکی از این است که اگر یک بار شروع به صحبت کنید دیگر نمی دانید کی باید از حرف زدن دست بردارید! اگر شما زیاد حرف بزنید ، پیام خود را به درستی به دیگران نخواهید رساند ، بنابراین قبل از اینکه شروع کنید خوب حواس خود را جمع کنید.

میزان انرژی شما ۵۸ %

ستاره شما ۷۳ شرقی(عطارد)

متولدین تیر

همه ما رویاها و تصورات خاصی از خود داریم بسیاری از افراد زمانی که رویاها و تصورات آنها از هم پاشیده می شود ناامید شده و از فعالیت و ادامه کار دست میکشند و دیگر سراغ آن نمی روند اما افراد موفق به این شکست ها به چشم یک فرصت جدید نگاه می‌کنند و دوباره با عزمی جزم شده شروع به کار می کنند.حبوبات را بیشتر مصرف کنید

شما در آستانه عصبانی شدن هستید ، چراکه نمی توانید در برابر تغییراتی که به وجود آمده بیش از اندازه جدی باشید. دیگران سعی می کنند دلیل اینکه باید انسان کامل و ظیفه شناسی باشید را به شما بگویند ، اما شما فقط به فکر تفریح کردن هستید! ماه تاریک برج جدی نشانه خوبی برای مهمانی رفتن نیست ، اما حمایت و هم صحبتی با دوستانتان بهتان کمک می کند این شرایط سخت را با موفقیت پشت سر بگذارید.

میزان انرژی شما ۶۷%

ستاره شما ۴۳ شمال غربی (ماه)

متولدین مرداد

افراد موفق دید وسیعی دارند و نظرهاو انتقادهایی را که صادقانه و از روی اعماق قلب دیگران بر آید با آغوش باز شنیده و با تفکر آن ها را به کار می برند.غذای خود را آهسته بخورید.

مرداد : شما امروز حرف های زیادی برای گفتن دارید و به دنبالی منبری برای صحبت کردن و گفتن حرف هایی بیهوده می گردید!! اما وقتی شما از گفتن این حرف ها هدفی ندارید ، دیگران هم دوست ندارند به حرف هایتان گوش بدهند. هرچقدر که با پرداختن به جزئیات وقتتان را تلف کنید ، سخنرانی شما غیر قابول قبول تر به نظر می رسد. در نهایت اگر درایت و منطق خود را ملاک قرار بدهید ، عاقلانه تر از این است که هر کسی که پیش رویتان نشسته را قانع کنید.

میزان انرژی امروز شما ۵۵%

ستاره شما درجه ۱۵۴^ غربی (خورشید)

متولدین شهریور

افراد موفق ﮐﺎﺭﻫﺎیشاﻥ ﺭﺍ ﺑﻪ فردا، دو روز بعد یا یک هفته بعد موکول نمی کنند هر زمان که تصمیم بگیرند دست به کار شده و شروع می کنند و منتظر نمی مانند روزی شرایط مهیا شده تا اقدام کنند.سبزیجات راکنار غذایتان میل کنید.

شهریور : امروز زمانی که ایده های خود را برای دیگران آشکار می کنید ، نظرات عالی شما در مورد عشق در بوته آزمایش قرار می گیرد. شما می دانید که افکارتان با روش معمول و مرسوم نگاه گردن به اشیاء ، با یکدیگر هماهنگ و سازگار نمی شوند. از متفاوت بودن نترسید ، حتی شاید از این کار لذت هم ببرید. فقط آنقدر انعطاف ناپذیر نباشید که دیگران ازتان دوری کنند ، چراکه شما معمولاً آدم سرسخت و لجوجی هستید.

میزان انرژی شما ۶۴%

ستاره شما ۱۳۲^ جنوبی (ولکان)

متولدین مهر

اساس شخصیت و درستی، مسئولیت پذیری می باشد. بدون هیچ عذر و بهانه ای یاد بگیرید که مسئولیت کارهایی را که انجام می دهید به عهده بگیرید. همانطور که تحسین و تمجید را قبول می کنید باید گله و شکایت را نیز بپذیرید. برای پی آمد تصمیم های خود آماده باشید و سعی کنید تصمیمات درستی اتخاذ کنید، چرا که قبول مسئولیت کار دشواری استحتما روزانه ورزش کنید.

شما امروز حس خوبی نسبت به خود و جایگاه خود در زندگی دارید ، اما چونکه نمی توانید هرچیزی را سر جای خود نگه دارید ، نمی توانید به روشنی دیدگاه خود در مورد موقعیت های شخصی و سیاسی را ابراز کنید. شما در یک لحظه فوق العاده خوش بین شده و در لحظه دیگر گویی که آسمان به زمین رسیده! ایمان و اطمینان شما خیلی سریع به بدبینی تبدیل می شود ، بنابراین تا موقعی که دیدگاه های بیش از حد احساسی خود را متعادل نکرده اید هیچ تصمیم مهمی نگیرید.

میزان انرژی امروز شما ۶۷ %

ستاره شما ۹۸ جنوبی (ونوس)

فال روز پنج شنبه ۱۵ مهر ۱۴۰۰/ فال فردا پنج شنبه ۱۵ مهر ۱۴۰۰ / فال روزانه / فال روز من

متولدین آبان 

عدم توانایی در کنترل احساس می تواند هم در زندگی فردی و هم در زندگی اجتماعی لطمات جبران ناپذیری را به شما وارد آورد. نباید به طور کلی احساستان را بکشید بلکه باید آنها را از طریق یکسری رفتار و گفتار موجه بروز دهید. به عنوان نمونه اگر کسی از زور عصبانیت دست خود را بر روی شما بلند کند، نباید سریعا عکس العمل مشابهی انجام دهید. اگر بتوانید همچنان خونسردی خود را حفظ کنید همه شما را به عنوان “آدم خوبه” داستان می شناسند.

حتی اگر در زندگی تان مشکلی به وجود آمده باشد ، شما همیشه می توانید به مطالعات معنوی خود اتکا کنید. ولی متاسفانه شما انقدر در فلسفه و متافیزیک غرق شده اید که می کوشید شرایط سخت را به موقعیتی خیلی عالی تبدیل کنید. شاید این کار بعضی وقت ها خوب باشد ، ولی اکنون بهتر است به جای سیر کردن در آسمان ها کمی واقع بین تر باشید.

میزان انرژی امروز شما ۵۳ %

ستاره شما ۱۴۲ شرقی (پلوتو)

فال روز پنج شنبه ۱۵ مهر ۱۴۰۰/ فال فردا پنج شنبه ۱۵ مهر ۱۴۰۰ / فال روزانه / فال روز من

متولدین آذر

موفقیت شما به کمک هایی بستگی دارد که در میان راه از دیگران دریافت می کنید. بدون هیچ چشم داشتی به دیگران کمک کنید. اگر توان مالی شما اجازه می دهد میتوانید هزینه ای را نیز به خیریه ها و سایر موسسات این چنینی اختصاص دهید. اگر دست شما از نظر مالی باز نیست می توانید از وقت خود استفاده کرده و به آموزش بچه های بی سرپرست بپردازیدمیوه خود را روزانه میل کنید.

امروز با توجه به گردش بهرام به دور ژوپیتر پیام هایی به شما ارسال می شود که می توانید در اوج باشید. امروز ژوپیتر سیاره فرمانروای شما تلنگری قوی از بهرام نگران دریافت می کند و انرژی و توانایی مضاعفی به شما می دهد و یا اینکه شما را در مباحثه های غیر لازم قرار می دهد. به جای اینکه بر سر اختلافات جزئی بحث کنید ، با ایده های بزرگ موافقت کنید و بعداً به جزئیات توجه کنید.

متولدین دی 

صله رحم را از یاد نبرید. اگر نمی توانید همیشه به دیدنشان بروید، حداقل ارتباط تلفنی را قطع نکنید. این امر برای دوستانتان نیز صدق می کند. اگر سرتان خیلی شلوغ است، سعی کنید حداقل آخر هفته را با آنها بگذرانید. می توانید یک نوشیدنی با هم میل کنید و یا یک دست بیلیارد بازی کنید. همیشه به خاطر داشته باشید که شما قبل از اینکه با خانمتان آشنا بشوید، دوستان و خانواده در زندگی شما وجود داشتند

شاید امروز نتوانید خونسردی خود را حفظ کنید ، چراکه فکر می کنید به آخر خط رسیده اید. شما فکر می کنید که به اندازه کافی صبر کرده اید. کاملاً واضح و مبرهن است که شما می دانید برای اینکه زندگیتان به تعادل قبلی خود برگردد چه کارهایی لازم است انجام دهید ، اما دیگران راه پیشرفتتان را سد کرده اند. حتی اگر می خواهید بیشتر به خودتان سختی بدهید ، عاقلانه ترین راه این است که چند روز دیگر هم صبر کنید.

میزان انرژی شما ۶۳%

ستاره شما ۷۸ جنوب شرقی (زحل)

متولدین بهمن

هر کدام از ما عیب و ایراداتی در شخصیت خود دارد. در شناخت عادات، ویژگی های اخلاقی و به طور کلی شخصیتتان تلاش کنید. به نظرات دوستان و اقوام در مورد صفات اخلاقی خودتان گوش کنید. ضعف های خود را به تدریج از بین ببرید و نقاط قوت خود را تقویت کنید. به عنوان مثال اگر در زمینه کاری با مشکل مواجه هستید سعی کنید هر روز بیش از روز قبل بر روی مسائل کاری تمرکز کنیدچای را داغ ننوشید برای سیستم گوارشتان ضرر دارد

امروز شما دیگر نمی خواهید رازی را پیش خود نگه دارید ، اما باید این کار را بکنید! برای اینکه وقتی که از روی اعتماد حرفی به شما زده شده است ، اصلاً خوب نیست آن را فاش کنید. خوشبختانه موضوعات جالب خیلی زیادی برای بحث کردن وجود دارد. در ضمن اگر شما قبول کنید که بهتر است بعضی از حرف ها ناگفته باقی بمانند ، احساس بهتری نسبت به خود پیدا خواهید کرد.

میزان انرژی امروز شما ۶۱%

ستاره شما درجه ۶۵^ جنوبی (نپتون)

فال روز پنج شنبه ۱۵ مهر ۱۴۰۰/ فال فردا پنج شنبه ۱۵ مهر ۱۴۰۰ / فال روزانه / فال روز من

متولدین اسفند

رفتار و گفتار شما در قبال دیگران تعیین کننده برخورد آنها درقبال شما می باشد. شما یک تابلوی تبلیغاتی متحرک هستید که توجه همه را به خود جلب می کنید، پس بهتر است اخلاق خوب خود را به نمایش بگذارید. اگر این کار را نکنید مردم از شما خوششان نمی آید، شما را استخدام نمی کنند و با شما قرار ملاقات نمی گذارند. کارهای خوبی را که از والدین خود در کودکی اموخته اید در زندگی نیز به اجرا در آوریددمنوش به برای آرامش اعصاب عالی است.

امروز همکاران شما ظاهراً خیلی جدی شده اند و شما نمی توانید با نظریات آنها موافقت کنید. حتی اگر آنها مصلحت شما را بدانند شما نمی توانید از خوش بینی خود دست بردارید. فقط فراموش نکنید که باید هم انسان مفیدی باشید و هم مثبت اندیش و در عین حال در شرح دادن موقعیت و جایگاه خود زیاد مبالغه نکنید.

فال روزانه دوشنبه 29 شهریور 1400

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا