نگاهی به دستاوردهای بانک دی به مناسبت آغاز دوازدهمین سال فعالیت

به گزارش اختصاصی رصد روز ، ۱۱ سال از حضور بانک دی در نظام بانکی کشور گذشت و امروز ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ آغاز دوازدهمین سال فعالیت این بانک می باشد. بانکی که به رغم پشت روزهای دشواری که در سالهای قبل داشت در سال ۹۹ با عزم جدی به سوددهی رسید. دی ماه سال ۹۸ که برات کریمی به عنوان مذدیرعامل بانک معرفی شد شروع تحولات این بانک نیز رقم خورد و برآوردهای مالی به خوبی این مسئله را اثبا ت می کند. طی سالهای اخیر و به خصوص از اواخر سال ۹۸ خدمات بی شائبه این بانک به خانواده های شهدا ، جانباز و ایثارگر با محوریت خدمات رسانی در حوزه درمانی و بیمه های تکمیلی که توسط شرکت زیر مجموعه بانک یعنی بیمه دی صورت می گرفت پشتوانه محکمی برای آنان ایجاد شد.

 

بانک دی در راستای حمایت از شعار سال و تحقق آن در بخشهای صنعتی کنار واحدهای تولیدی ایستاد که امضای تفاهم نامه با خدمات فنی رنا و همینطور اعلام آمادگی جهت حمایت از طرحهای توسعه گروه صنعتی میهن از آن جمله است. از دیگر تلاشهای این بانک جهت حمایت از بخش خصوص در موضوع اشتغالزایی به فروش اوراق گواهی سپرده مدت دار ویژه سرمایه گذاری(عام) یکساله با نرخ سود ۱۸ درصد می توان اشاره نمود.

 

افزایش قابل توجه درآمدهای مشاع و همچنین مدیریت تسهیلات اعطایی به منظور کاهش مطالبات غیرجاری از دیگر مسائلی است که مدیران بانک در سال قبل آن را اجرایی کردند.

 

اواخر سال ۹۸ را باید دوره جدید بانک دی در نظام بانکی و اقتصادی کشور تعریف کرد که طی آن تغییرات قابل توجهی ایجاد شد.

 

افزایش سطح سپرده های بانکی ، کاهش بدهی به بانک مرکزی و سایر بانکها و مؤسسات مالی ، سوددهی ، افزایش درآمدهای مشاع و کاهش مطالبات غیرجاری از مهمترین مسائلی است که باید درباره این بانک به آن اشاره کرد.

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا