ارزش سهام عدالت امروز ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۰ / ارزش دارا یکم امروز ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۰

به گزارش رصد روز ، ارزش سهام عدالت امروز ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۰ و ارزش دارا یکم امروز ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۰ به ترتیب با کاهش ۲.۲ و ۳.۲۲ نسبت به روز قبل همراه بودند. ارزش سهام عدالت یک میلیون تومانی نیز امروز تغییرات زیادی داشت.

دومین روز کاری بورس در هفته جاری با ریزش ۷۸۰۳ واحدی شاخص کل بورس و قرار گرفتن این نماد در ارتفاع یک میلیون و ۱۵۹ هزار واحد آغاز شد و در پایان معاملات امروز یکشنبه ۱۹ اردیبهشت‌ماه معادل ۱۵ هزار و ۵۹۰ واحد کاهش پیدا کرد و به یک میلیون ۱۵۱ هزار و ۸۷۲ واحد رسید. امروز شاخص کل ۱.۳۴ درصد ریزش داشت و شاخص هم‌وزن ۰.۲۹ درصد کاهش پیدا کرد
«فارس»، «فولاد» و «فملی» سه نمادی بودند که بیشترین تاثیر منفی رابر شاخص بورس داشتند و «اپال»، «وپاسار» و «شستا» سه نماد پرتراکنش بورس امروز بودند.
سهام عدالت همانند روز گذشته روند کاهشی داشت، رقم خوردن این افت به دلیل رفتار کلی بازار بود، به‌طوری‌که از میان پرتفوی بورسی ۳۷ نمادی سهام عدالت تنها دو نماد «ساراب»، «بفجر» روز مثبتی را سپری کردند، سهام عدالت دیروز با افت کمتری در ارزش مجموعه سهم‌های خود مواجه شد، اما امروز ۲.۲ درصد کاهش را تجربه کرد این میزان کاهش طی یک روز به دلیل منفی شدن تقریبا تمام نماد‌های حاضر در این سهام رخ داد.

 

 ارزش سهام عدالت امروز ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۰

 

در پایان معاملات امروز بازار سهام، ارزش سهام عدالت به ۷ میلیون و ۴۶۵ هزار و ۴۴۴ تومان رسید که نسبت به دیروز ۲.۲ درصد معادل ۱۷۰ هزار و ۷۹ تومان کاهش داشت.
با احتساب این موضوع، ارزش ۶۰ درصد قابل فروش سبد ۵۳۲ هزار تومانی سهام عدالت به ۴ میلیون و ۴۷۹ هزار و ۲۶۶ تومان رسیده است.

 

 

ارزش سهام عدالت و دارایکم در ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۰ چقدر شد؟

ارزش دارا یکم امروز ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۰

 

 

قیمت پایانی هر واحد از دارا یکم با کاهش ۳.۲۲ درصدی نسبت به روز معاملاتی گذشته ۱۳ هزار و ۱۷۹ تومان معامله شد تا ارزش ۲۰۰ واحد از اولین ETF دولتی به ۲ میلیون و ۶۳۵ هزار و ۸۰۰ تومان کاهش پیدا کند. البته در معاملات روز جاری آخرین قیمت معامله شده برای هر واحد از دارایکم با کاهش ۳.۹۹ درصدی نسبت به روز معاملاتی قبل ۱۳ هزار و ۷۴ تومان معامله شد.

ارزش سهام عدالت و دارایکم در ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۰ چقدر شد؟
برای عضویت در کانال رصد روز کلیک کنید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا