امکان ثبت نام ایران خودرو با ارائه حساب وکالتی بانک توسعه تعاون فراهم گردید

image_pdfimage_print

با توجه به انعقاد تفاهم نامه با شرکت ایران خودرو امکان ثبت نام ایران خودرو با ارائه حساب وکالتی این بانک فراهم گردیده است.

به گزارش رصد روز،به نقل از روابط عمومی بانک توسعه تعاون انعقاد تفاهم نامه با شرکت ایران خودرو جهت امکان معرفی حساب وکالتی مشتریان بانک توسعه تعاون جهت ثبت نام در طرحهای خودرویی شرکت مذکور فراهم شده است.

مشتریان بانک توسعه تعاون که حسابهای خود را در این بانک متمرکز نموده اند، این انتظار را داشتند که از طریق حساب این بانک، فرآیندهای مربوط به ثبت نام خودرو را انجام دهند، از این رو با مذاکرات صورت گرفته و تفاهم نامه منعقد شده امکان افتتاح حساب جدید وکالتی و یا ارائه حساب موجود وکالتی بانک توسعه تعاون برای ثبت نام ایران خودرو مهیا شده است.
شایان ذکر است ایجاد حساب وکالتی در بانک توسعه تعاون از دو روش امکان پذیر است. روش اول با مراجعه به شعب بانک در سراسر کشور و تکمیل فرم جهت افتتاح حساب میسر است. در روش دوم نیز مشتریان محترم می توانند با مراجعه به سایت اینترنتی بانک به آدرس https://modern.ttbank.ir نسبت به انتخاب یکی از سپرده های خود در بانک به عنوان حساب وکالتی اقدام نمایند.

برای اطلاع از روشهای ایجاد حساب وکالتی اینجا کلیک کنید

 

برای عضویت در کانال رصد روز کلیک کنید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا