تکلیف پرداخت یارانه ها درسال آینده

رئیس سازمان برنامه و بودجه در خصوص تعیین تکلیف یارانه ها در ۱۴۰۲ گفته است به احتمال زیاد همین میزان یارانه ۴۰۰ هزار تومانی برای سال آینده ادامه داشته باشد. به گزارش رصد روز، «مسعود میرکاظمی» رئیس سازمان برنامه و بودجه در گفتگو با برنا در ...

رئیس سازمان برنامه و بودجه در خصوص تعیین تکلیف یارانه ها در ۱۴۰۲ گفته است به احتمال زیاد همین میزان یارانه ۴۰۰ هزار تومانی برای سال آینده ادامه داشته باشد.

به گزارش رصد روز، «مسعود میرکاظمی» رئیس سازمان برنامه و بودجه در گفتگو با برنا در رابطه با تصمیم گیری برای ادامه دار بودن پرداخت یارانه ۴۰۰ هزار تومانی و یا ارائه کالابرگ در لایحه بودجه ۱۴۰۲ گفت: هنوز به این مرحله نرسیده ایم. فعلا کار بر روی منابع و مصارف در حال انجام است. باید درآمد‌ها و منابع و حقوق‌ها و … مشخص شود. بحث یارانه‌ها در تبصره ۱۴ مورد بررسی قرار میگیرد و هنوز به این مرحله نرسیده ایم.

وی در ادامه گفت: ولی احتمال زیاد همین میزان یارانه برای سال آینده ادامه داشته باشد.

رئیس سازمان برنامه و بودجه در پاسخ به این سوال که احتمال دارد در لایحه بودجه ۱۴۰۲ کالابرگ منتفی شود و یارانه نقدی ۴۰۰ هزار تومانی ادامه دارد شود گفت: بر روی سامانه باید کار شود و سامانه آمادگی پیدا کند و به شکل نمونه در یک استان و یا شهری اجرایی شود، اگر موفقیت آمیز باشد و مردم استقبال کنند حتما در لایحه بودجه ۱۴۰۲ لحاظ خواهد شد.

مطالب مرتبط

آخرین اخبار