دومین بانک کشور نخستین ارز فروش سال ۹۹

به گزارش اختصاصی رصد روز ، بررسی ها نشان میدهد که در سال قبل بیش از ۶۱۳ میلیون دلار ارز توسط بانکها و صرافی ها به فروش رسیده است. همچنین در سال ۹۹ توسط شبکه بانکی و صرافی های کشور نیز بیش از ۸۰ میلیون ارز بورویی به فروش رسید.. براساس آخرین آمار ۷۱۷ صرافی مجاز در کشور مشغول به فعالیت می باشند اما نکته قابل اینجاست که در بین برترین فروشنده دلار و یورو در سال قبل نام هیچکدام از این صرافی ها به چشم نمیخورد اما دومین بانک کشور یعنی بانک ملی در رده نخست این فهرست دیده می شود. 

این بانک دولتی در سال قبل بیش از ۱۷۸ میلیون دلار را به فروش رساند و در طرف دیگر نیز بیش از ۲۳ میلیون یورو توسط این بانک به فروش رسید. بانک ملی که پس از چندسال صورتهای مالی خود را در پایان سال قبل منتشر کرد ۶۶ هزار میلیارد تومان زیان انباشته را رقم زد که این رقم بیش از رقم بودجه ۱۲ استان کشور بود.

برترین فروشندگان و خریداران دلار در سال قبل

برترین فروشندگان و خریداران یورو در سال قبل

 

برای عضویت در کانال رصد روز کلیک کنید

نوشته های مشابه

‫۱۳ دیدگاه ها

  1. آقا و خانم مدیر بانک ملی متوجه هستین چه بلایی سر مردم دارین میارین خجالت آوره این کارتون واقعا جلوی مردم چقدر سرخ و سفید بشیم بسه دیگه این نظام فشل بانکی با شماها بانک نمیشه اصلا خود شما اگه جای ما بودین چه برخوردی میکردین. ما رو حساب گرفتن وام از شما با مردم قول و قرار گذاشتیم تا شما اینجوری مارو ضایع کنین؟ مردم با وجود امثال شما نیاز به دشمن خارجی ندارن.

  2. آیا لازم است که به مدیران بانک ملی متذکر شد که وفای به عهد جزو صفات مؤمنین است به والله قسم که این شیوه برخورد با ولی نعمتان هرگز فرجام خوشی نخواهد داشت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا