لینک کوتاه مطلب

طرح ترافیک تهران از فردا تا یکشنبه ۳ مرداد لغو شد

به گزارش رصد روز، سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری تهران اعلام کرد: طبق پیشنهاد ستاد ملی کرونا و به دلیل تعطیلی دفاتر و ادارات از فردا سه شنبه ۲۹ تیر تا ۳ مرداد ، هر دو طرح ترافیک (طرح ترافیک و طرح کنترل آلودگی هوا) در تهران اجرا نخواهد شد. بنابراین اجرای طرح ترافیک در پایتخت تا روز یکشنبه هفته آینده به حالت تعلیق درآمد.

براساس اعلام سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری تهران ، طرح ترافیک و طرح کنترل آلودگی هوا از سه شنبه ۳۰ تیر تا یکشنبه ۳ مرداد اجرا نمی شود.

مبالغ پرداخت شده برای رزرو طرح ترافیک در مدت ذکر شده به کیف پول شهروندان مسترد خواهد شد.

تعطیلی ۶ روزه استان تهران و البرز

به دنبال افزایش آمار کرونا ، سخنگوی دولت صبح امروز اعلام کرد که از سه شنبه این هفته تا یکشنبه هفته آینده ، همه دفاتر و ادارت در استان های تهران و البرز به مدت شش روز تعطیل خواهند شد.

علی ربیعی در پاسخ به این سوال که آیا تصمیمی در مورد تعطیلی تهران و کرج گرفته شده است یا خیر؟ وی اعلام کرد: طبق پیشنهاد ستاد عملیاتی و کمیته امنیتی ، اجتماعی و انضباطی ستاد ملی کرونا و موافقت رئیس جمهور ، کلیه دفاتر استانهای تهران و البرز از سه شنبه هفته جاری تا یکشنبه هفته آینده تعطیل است .

  سن واکسیناسیون کرونا ۵ سال کاهش پیدا کرد

وی افزود: بر اساس این مصوبه ، تردد از این استان ها ممنوع است و در صورت عدم رعایت قانون علاوه بر جریمه ، خودرو نیز از مسیرها بازگردانده خواهند شد.

ربیعی خاطرنشان کرد: موضوع ادامه ممنوعیت تردد به شهرهای قرمز و نارنجی براساس برنامه مدیریت هوشمند محدودیت ها تداوم دارد و براساس وضعیت شهرها اطلاع رسانی می شود.

روز گذشته ، محسن هاشمی ، رئیس شورای شهر تهران اعلام کرد که تعداد کشته شدگان در این شهر به دلیل کرونا بیش از ۱۰۰ نفر است و بر لزوم رعایت پروتکل های بهداشتی تأکید کرد.

 

 

برای عضویت در کانال رصد روز کلیک کنید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا