ارزش سهام عدالت ۱۲ خرداد ۱۴۰۰ / ارزش دارا یکم ۱۲ خرداد ۱۴۰۰

به گزارش رصد روز ، ارزش سهام عدالت ۱۲ خرداد ۱۴۰۰ و ارزش دارا یکم ۱۲ خرداد ۱۴۰۰ بعد از سبز پوش شدن امروز شاخص با افزایشهایی همراه بودند. بنا به این گزارش ارزش ۷۴ هزار و ۳۹۶ تومان افزایش داشت. ارزش دارا یکم نیز امروز ۲ میلیون و ۴۶۷ هزار و ۸۰۰ تومان بود.

امروز چهارشنبه ۱۲ خردادماه ۱۴۰۰ بازار سرمایه روندی مخالف روز گذشته در پیش گرفت و سبزپوش شد و نقشه بازار رنگ سبز خود را تا پایان معاملات حفظ کرد. در پایان معاملات بورس تهران در آخرین روز معاملاتی توانست با رشد بیش از ۸ هزار و ۱۹۰ واحدی به کار روزانه خود پایان دهد و شاخص کل بورس به رقم یک میلیون و ۱۴۸ هزار و ۶۶۶ واحد رسید امروز شاخص کل ۰.۷۲ درصد رشد کرد و شاخص هم‌وزن ۰.۱۷ درصد افزایش داشت. «فولاد»، «شپنا»، «فارس»، «شتران» و «وغدیر» سبزترین نماد‌های امروز بودند. «غکوروش»، «غزر»، و «شپنا» سه نماد پرتراکنش بورس امروز بودند.

ارزش سهام عدالت ۱۲ خرداد ۱۴۰۰

در پایان معاملات امروز بازار سهام، ارزش سهام عدالت به ۷ میلیون و ۳۰۴ هزار و ۶۵۳ تومان رسید که نسبت به دیروز ۱ درصد معادل ۷۴ هزار و ۳۹۶ تومان افزایش داشت.
با احتساب این موضوع، ارزش ۶۰ درصد قابل فروش سبد ۵۳۲ هزار تومانی سهام عدالت به ۴ میلیون و ۳۸۲ هزار و ۷۹۱ تومان رسیده است.

  شروعی نو در روابط تجاری ایران و عربستان
ارزش سهام عدالت و دارایکم در ۱۲ خردادماه ۱۴۰۰ چقدر شد؟

 ارزش دارا یکم ۱۲ خرداد ۱۴۰۰

قیمت پایانی هر واحد از دارایکم با افزایش ۱.۱۸ درصدی نسبت به روز معاملاتی گذشته ۱۲ هزار و ۳۳۹ تومان معامله شد تا ارزش ۲۰۰ واحد از اولین ETF دولتی به ۲ میلیون و ۴۶۷ هزار و ۸۰۰ تومان افزایش پیدا کند. البته در معاملات روز جاری آخرین قیمت معامله شده برای هر واحد از دارایکم با افزایش ۱.۹۴ درصدی نسبت به روز معاملاتی قبل ۱۲ هزار و ۴۳۱ تومان معامله شد.

ارزش سهام عدالت و دارایکم در ۱۲ خردادماه ۱۴۰۰ چقدر شد؟

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا