هزینه ۴۷۰ میلیارد تومانی بورس اوراق بهادار برای احداث ساختمان در سعادت آباد

به گزارش اختصاصی رصد روز ، در حالیکه وضعیت بازار سرمایه اصلا روبراه نیست و بسیاری از سهامداران با ضررهای هنگفت روبرو هستند بررسی ها نشان می دهد که بورس اوراق بهادار در حال پرداخت هزینه های نجومی برای احداث ساختمان در سعادت آباد تهران است. هزینه ۳۲۶ میلیاردی این ساختمان ۱۷ طبقه در یکی از خوش آب و هوا ترین مناطق پایتخت اولین سؤالی را که به ذهن متبادر می کند لزوم احداث این ساختمان در یکی از لاکچری نشین ترین مناطق تهران است.

این ساختمان که داری شش طبقه زیر زمین، همکف، نیم طبقه و ده طبقه فوقانی است قرار است که  بخشی از فضای طبقات همکف و نیم طبقه و بخشی از طبقه سوم به صورت رهن (۴۶۴.۲۳۰ میلیون ریال) و اجاره به بانکها واگذار کند.

باید از مدیران تصمیم گیر در این باره پرسید که آیا سایر مناطق پایتخت از حیث احداث چنین ساختمانی دارای شرایط نبود و حتما باید در چنین منطقه گرانی اقدام به ساخت می شد؟

در کنار این ساختمان باید به احداث ساختمان دیتا سنتر در فاز ۱و۲ نیز اشاره کرد که مخارج انباشته آن تا پایان شهریور بیش از ۱۴۴ میلیارد تومان نشان میدهد. با این حساب بورس اوراق بهادار تهران بیش از ۴۷۰ میلیارد تومان برای احداث ساختمان در سعادت آباد تهران هزینه کرده که شنیدن توضیحات مدیران آن میتواند از حیث توجیه این پروژه نجومی جالب توجه باشد.

 

هزینه بورس اوراق بهادار برای احداث ساختمان در سعادت آباد

 

برای عضویت در کانال رصد روز کلیک کنید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا