آخرین وضعیت نماینده‌ای که ماجرای شاسی‌بلند‌ها را فاش کرد

مسعود ستایشی سخنگوی قوه قضائیه در نشست خبری امروز خود به سوالی درباره آخرین وضعیت پرونده احمد علیرضابیگی، نماینده‌ای که ماجرای شاسی بلند‌ها را مطرح کرد، توضیح داد و گفت: در حال حاضر برای پرونده کیفرخواست صادر و به شعبه دادگاه ارسال شده اس...

مسعود ستایشی سخنگوی قوه قضائیه در نشست خبری امروز خود به سوالی درباره آخرین وضعیت پرونده احمد علیرضابیگی، نماینده‌ای که ماجرای شاسی بلند‌ها را مطرح کرد، توضیح داد و گفت: در حال حاضر برای پرونده کیفرخواست صادر و به شعبه دادگاه ارسال شده است.

به گزارش رصد روز ، مسعود ستایشی سخنگوی قوه قضائیه در نشست خبری امروز خود به سوالی درباره آخرین وضعیت پرونده احمد علیرضابیگی، نماینده‌ای که ماجرای شاسی بلند‌ها را مطرح کرد، توضیح داد و گفت: در حال حاضر برای پرونده کیفرخواست صادر و به شعبه دادگاه ارسال شده است.

در نشست خبری امروز خبرنگاری از ستایشی پرسید: «شاکی احمدعلیرضا بیگی، نماینده مجلس که در مورد تحویل خودرو‌های شاسی‌بلند صحبت کرد، چه کسی است؟ این پرونده در چه وضعیتی قرار دارد؟»

مسعود ستایشی سخنگوی قوه قضائیه هم پاسخ داد: در رابطه با پرونده مورد سوال شما، وزیر وقت صمت شاکی خصوصی نماینده مورد اشاره است.

 

او افزود: در حال حاضر برای پرونده کیفرخواست صادر و به شعبه دادگاه ارسال شده است.

 

 

برای عضویت در کانال رصد روز کلیک کنید

 

مطالب مرتبط