تداوم و افزایش حمایت های بانک شهر از مدیریت شهرها در سال جاری

معاون شعب و توسعه بازاریابی بانک شهر با اشاره به نقش تاثیرگذار و بی بدیل این بانک در کمک به توسعه و آبادانی شهرها گفت: در تلاش هستیم در سال جاری با افزایش حمایت از مدیریت شهرها، موانع موجود در پیشرفت پروژه های شهری را مرتفع کنیم.

به گزارش رصد روز، به نقل از روابط عمومی بانک شهر، معاون شعب و توسعه بازاریابی بانک شهر با اشاره به نقش تاثیرگذار و بی بدیل این بانک در کمک به توسعه و آبادانی شهرها گفت: در تلاش هستیم در سال جاری با افزایش حمایت از مدیریت شهرها، موانع موجود در پیشرفت پروژه های شهری را مرتفع کنیم.

بهبود ساسانیان افزود: طی سال های گذشته به واسطه حمایت ها و تعامل بانک شهر با شهرداری ها ؛ اقدامات مناسبی در راستای افزایش خدمات رسانی به شهروندان در حوزه های مختلف به خصوص حمل و نقل عمومی انجام شده است.
ساسانیان با اشاره به بررسی درخواست های مدیریت شهرها از این بانک در کوتاه ترین زمان ممکن، تصریح کرد: تلاش کرده ایم در چارچوب مقررات بانک مرکزی و ضوابط ، دستورالعمل ها و خط مشی بانک خواست شهرداری ها را محقق کنیم.
وی در همین راستا افزود: طی هفته های اخیر نیز نشست های مهمی با شهرداران شهرهای مختلف و کلانشهرها برگزار و ضمن تاکید بر افزایش همکاری ها بر ادامه حمایت بانک از پروژه های شهری تاکید کرده ایم.
معاون شعب و توسعه بازاریابی بانک شهر با بیان اینکه خوشبختانه مجموعه اقدامات این بانک در حمایت از مدیریت شهرها باعث افزایش رضایتمندی عمومی شهروندان از عملکرد مدیریت شهرها شده است، تصریح کرد: شهروندان شهرهای سراسر کشور می دانند که سرمایه اصلی ما آنها هستند و مدیران بانک برای خدمت رسانی هرچه بهتر و بیشتر به آنان تمام تلاش خود را انجام می دهند.
ساسانیان در پایان گفت: بانک شهر در بیش از یک دهه فعالیت خود با توان حداکثری ، نقش تاثیرگذاری در توسعه زیرساخت های شهری به خصوص دربخش حمل و نقل عمومی داشته است؛ و درادامه ارتباط با شهرداری های شهرهای کوچک نیز در سال جاری مورد توجه جدی قرار خواهد گرفت.

 

برای عضویت در کانال رصد روز کلیک کنید 

مطالب مرتبط