عضو کمیسیون امور داخلی مجلس:
 تنوع محصول در غرفه سایپا دیده می شود/ باید اعتماد بیشتری به خودروسازی داخلی، دانشمندان و صنعتگران کشور داشته باشیم

image_pdfimage_print

به گزارش رصد روز، نماینده مردم فریدن، فریدون‌شهر، چادگان و بویین میاندشت در مجلس شورای اسلامی از غرفه سایپا در نمایشگاه تحول صنعت خودرو بازدید کرد.

حسین محمدصالحی دارانی در بازدید از غرفه سایپا گفت: با توجه به عملکرد خوب گروه سایپا در چند وقت اخیر در مقایسه با  دیگر خودروسازان، تنوع محصول بیشتری در غرفه سایپا دیده می شود.

او افزود: با توجه به وضعیت اقتصادی مردم طراحی خودروی اقتصادی می تواند به خوبی پاسخگوی نیاز مردم باشد.

نماینده فریدون شهر تصریح کرد: متاسفانه در کشور ما مردم خودروی داخلی را بیشتر با پراید مقایسه می‌کنند؛ اما امروزه اگر مردم بدانند که این تنوع و کیفیت در عرصه خودروسازی کشور به وجود آمده و خودروسازان برای تولید خودرو با کیفیت عالی و قیمت مناسب تلاش می کنند، قضاوت در مورد تولیدات داخل بسیار متفاوت خواهد بود.

این نماینده مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: ما باید از تولیدات داخل حمایت جدی داشته باشیم.

او افزود: هدف این است که بازار به صورت رقابتی دربیاید و محصولات متنوع تر باشند تا مردم بتوانند با توجه به شرایط اقتصادی  محصول مورد نظر خود را انتخاب کنند.

صالحی دارانی گفت: امروزه باتوجه به پیشرفت در کیفیت و دانش بکاربرده شده در زمینه خودروسازی، اگر اعتماد بیشتری به شرکت‌های خودروسازی داخلی و دانشمندان و صنعتگران خود داشته باشیم، آینده صنعت خودروسازی بسیار امیدوار کننده خواهد بود و به زودی شاهد ثبات اقتصادی در عرصه خودروسازی خواهیم بود.

برای عضویت در کانال رصد روز کلیک کنید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا