جزئیات توهین فیلم عنکبوت مقدس به امام رضا (ع) + فیلم

به گزارش رصد روز ، واکنشهای تند به فیلم توهین آمیز و هتاکانه عنکبوت مقدس حالا تبدیل به یک مطالبه مردمی شده فیلمی که در آن زهرا امیر ابراهیمی که از ایران مهاجرت کرده ایفای نقش داشته و نخل طلای بهترین بازیگر زن جشنواره کن را در کارنامه خود ثبت کرد. جزئیات توهین فیلم عنکبوت مقدس به امام رضا (ع) را با تیز و پوستر فیلم کاملا گویای یک ستیز هوشمندانه علیه یک ایدئولوژی است که قصد تضعیف و ضربه زدن به آن را دارد.

عوامل این فیلم که با خوش رقصی برگزارکنندگان ضد ایرانی جشنواره کن به اصطلاح موفقیت کسب کردند با سناریویی هدفمند قصد آسیب زدن به باور مردم را داشتند و سیاه نمایی صورت گرفته در آن به خوبی نشان دهنده زاویه کارگردان به مقدسات مردم را دارد حال اینکه مردم از امام رئوف جز رحمت و مهربانی چیزی در خاطرشان نیست.

محتوای اسلام ستیزانه این فیلم مانع فیلمبرداری آن در ایران شد و در نهایت در اردن ضبط شد. وزیر ارشاد در توئیتی نسبت به فیلم واکنش نشان داد و نوشت:

ایران‌ زمین به هنرمندانی افتخار می‌ کند که با عشق آل‌ الله قدرشناس ایثار حافظان امنیت و سربلندی سرزمین‌ مان هستند، هنرمندانی که زرق‌ و برق جشنواره‌ های سیاست‌ زده و تبلیغات رسانه‌ های مزدور اجنبی‌ پرست، آنان را در مقابل باورهای بلند ملت قهرمان قرار نمی‌دهد

#سلام_بر_امام_مهربانی

جزئیات توهین فیلم عنکبوت مقدس به امام رضا (ع)

 

تصاویری از پوستر و نمایی از فیلم «عنکبوت مقدس» منتشر شد که به خاطر توهین به امام رضا(ع) خشم کاربران را به همراه داشت. در نمایی از این فیلم و همچنین پوستر تازه منتشر شده آن نام فیلم یعنی عنکبوت مقدس روی تصویر مشهد با مرکزیت حرم مطهر امام رضا(ع) نمایش داده می شود و این حس را به مخاطب القا می کند که گویی در حال تماشای یک تار عنکبوت بزرگ است.

برای عضویت در کانال رصد روز کلیک کنید

 

نوشته های مشابه

‫۲ دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا