فوق لیسانس علوم سیاسی عضو کمیته حسابرسی شرکت داروسازی ابوریحان

به گزارش اختصاصی رصد روز ، زمینی به مساحت ۹۸۰۰ مترمربع در پایتخت محل شرکتی است که بیش از نیم قرن از فعالیتش می گذرد و با نماد دابور در بازار دوم بورس فعالیت می کند. شرکت داروسازی ابوریحان با بیش از ۲۴۸ محصول یکی از شرکتهای بزرگ در زمینه محصولات دارویی است.

شرکت داروسازی ابوریحان در حال حاضر حسین فراهانی ، میثم نورمحمدی ، مرتضی سبحانی نیا ، آسیه موسیوند و روح الله مهدوی را در ترکیب هیئت مدیره خود دارد و میثم نورمحمدی به صندلی مدیریت این شرکت تکیه زده است.

نماد دابور بازار سرمایه نیز نماد پرنوسانی نشان داده و در ۶ ماهه گذشته تنها ۱.۴۱% سود محقق کرد که رقم بسیار پائینی است اما موضوعی که درباره این شرکت وجود دارد جدا از افت و خیزهایی که در بازار بورس از آن شاهدیم به کمیته حسابرسی آن مربوط می شود.

سید حمیدرضا موسوی عضو کمیته حسابرسی داروسازی ابوریحان با تحصیلات علوم سیاسی در این کمیته حضور دارد که ارتباط آن با چنین کمیته متخصصی مشخص نیست.

کمیته حسابرسی شرکت داروسازی ابوریحان

سید حمیدرضا موسوی پیش تر نیز مدیرکل اچ اس ای سازمان گسترش ، مدیر امور شرکتهای دارویی شستا و مدیرعامل شرکت ذغال سنگ پروده طبس را بر عهده داشته اما سؤال مهم اینجاست که چطور یکنفر با چنین گرایشی از تحصیلات دانشگاهی موفق به نشستن روی صندلیهایی می شود که با گرایش تحصیلی او فاصله معنادار دارد.

 

بیشتر بخوانید:

از نقض قانون تا ابهام در کمیته حسابرسی شرکت نیروکلر + سند

دیپلم ریاضی نائب رئیس هیئت مدیره شرکت فنرسازی خاور

تخلف آشکار عضو موظف هیئت مدیره فروشگاههای زنجیره ای رفاه + سند

درآمد عمده عملیاتی شرکت پارس الکتریک از محل اجاره املاک و مستغلات!

 

برای عضویت در کانال رصد روز کلیک کنید

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا