واکنش اسکوچیچ به حذف تیم ملی فوتبال ایران

به گزارش رصد روز، دراگان اسکوچیچ سرمربی سابق تیم ملی که موفق شد ایران را به جام جهانی برساند و سپس کارلوس کی‌روش جایش را گرفت، وی در تازه‌ترین صحبت‌هایش از ترکیب ایران در این مسابقات انتقاد کرد. همه از قیمت تخم مرغ ناراضی / تولید کننده و ...

به گزارش رصد روز، دراگان اسکوچیچ سرمربی سابق تیم ملی که موفق شد ایران را به جام جهانی برساند و سپس کارلوس کی‌روش جایش را گرفت، وی در تازه‌ترین صحبت‌هایش از ترکیب ایران در این مسابقات انتقاد کرد.

همه از قیمت تخم مرغ ناراضی / تولید کننده و مصرف کننده هر دو شاکی !
اسکوچیچ بعد از باخت به آمریکا در مصاحبه‌ای مجدداً به مرور اتفاقاتی که برای او در ایران رخ داد و اخراجش از نیمکت این تیم، گفت: آنچه است، می‌توانم بگویم که قبلاً کمی از آن گذشته‌ام. در ماه سپتامبر اتفاق افتاد.

وی افزود: تنش زیاد بود. مدام رییس فدراسیون را عوض می‌کردند. در نهایت رییسی آمد که قبل از من در فدراسیون بود و عملاً قرارداد و تعهد مالی را از بین برد. ایران در آستانه سقوط و حذف قرار داشت و به همین دلیل اجازه نداشتیم در مسابقات مقدماتی جام جهانی امتیازی از دست بدهیم. ما در مسابقات مقدماتی بهترین نتیجه تاریخ آسیا را گرفتیم اما برای من کافی نبود تا به جام جهانی بروم.

اسکوچیچ اعتراف کرد که شرایط سختی را تجربه کرده است. او گفت: من هم از گوشت و خون هستم، تماشای آن – بازی‌های ایران- برایم سخت است زیرا باید آنجا می‌بودم، اما به اندازه کافی قوی هستم.

سرمربی سابق تیم ملی سپس با انتقاد از ترکیب‌هایی که کارلوس کی‌روش برای ایران در جام جهانی در نظر گرفته بود پرداخت و تصریح کرد: من بازی‌ها را تماشا کردم. تغییرات زیادی وجود داشت، بسیاری از عوامل مختلف در میان بود.

اسکوچیچ ادامه داد: در بازی اول -مقابل انگلیس- ایران به شدت محتاط بود. اگر قرار بود ۱۰ ترکیب مختلف برای این مسابقه بنویسم، این ترکیب را حدس نمی‌زدم. ۳ سال آنجا بودم. بازیکنانی در جام جهانی بازی کردند که اصلاً در مسابقات مقدماتی جام جهانی بازی نکردند. در اولی، ایران به شدت رزرو شده بود، اگر ۱۰ آهنگ مختلف می‌نوشتم، حدس نمی‌زدم و ۳ سال آنجا بودم. بازیکنانی بازی کردند که اصلاً در مسابقات مقدماتی بازی نکردند. در مسابقه دوم -مقابل ولز- او ایران را به آن تیمی نزدیکتر کرد که در دوره آخر من بازی می‌کرد.

 

برای عضویت در کانال رصد روز کلیک کنید

 

مطالب مرتبط

آخرین اخبار