پابرهنه شدن ژیلا صادقی در برنامه زنده!

ژیلا صادقی در این برنامه صحبت های بسیار جالبی انجام داد که شاید تا به حال کسی از این اتفاقات خبر نداشته است.

به گزارش رصد روز، ژیلا صادقی مجری برنامه سلام صبح بخیر که این روزها بخاطر نوع پوشش و صحبت هایش در برنامه زنده تلویزیونی بسیار جنجالی شده است در برنامه برمودا مقابل کامران نجف زاده نشست و به گفتگو پرداخت.

ژیلا صادقی در این برنامه صحبت های بسیار جالبی انجام داد که شاید تا به حال کسی از این اتفاقات خبر نداشته است.

یکی از مواردی که ژیلا صادقی در برنامه برمودا مطرح کرد ماجرای کتونی رنگی اش در برنامه زنده تلویزیونی بود.

ژیلا صادقی درباره پابرهنه شدنش در برنامه زنده تلویزیون اینطور گفت که:

یک کتونی قرمز رنگ خریده بودم که خیلی زیبا و شیک بود. آقای پورمحمّدی مدیر سابق شبکه سه که من ایشان را پدر رسانه می‌دانم با تهیه‌کننده برنامه تماس گرفتند و پیغام دادند که من آن کفش را از پایم دربیاورم.

تهیه‌کننده برای من دمپایی آورد و گفت کتونی را دربیاور و دمپایی بپوش. من گفتم که نه، یک فکری به حالش می‌کنم.

روی آنتن برنامه در مورد وابستگی‌ها صحبت کردم و گفتم چیزهایی که به آن‌ها وابسته هستید را از خودتان دور کنید. من از کفشم شروع می‌کنم. کفشم را درآوردم و به گوشه‌ای پرتش کردم و تا پایان برنامه پابرهنه بودم.

 

 

ژیلا صادقی نیارکی (زادهٔ ۲۲ شهریور ۱۳۵۲) مجری تلویزیونی و بازیگر ایرانی-آمریکایی است. او یک مجری پرحاشیه شناخته می‌شود.

زندگی‌
ژیلا صادقی نیارکی در ۲۲ شهریور ۱۳۵۲ در تهران زاده شد. او دانش‌آموخته رشته گرافیک از دانشگاه آزاد اسلامی است. وی پیش از گویندگی در واحد دوبلاژ، در آموزش و پرورش تدریس می‌کرد و در سال ۱۳۷۰ در آزمون تلویزیون قبول شد. اما پس از وقفه‌ای، از سال ۱۳۷۸ به عنوان مجری خبر در شبکه یک مقابل دوربین رفت و در طول این سال‌ها بازی در چند مجموعه تلویزیونی و فیلم را نیز تجربه کرد

وی از نخستین مجریان زن ایرانی بود که وارد تلویزیون شد. رسانه‌ها بازگشت او را قدمی مثبت در رونق گرفتن دوباره تلویزیون توصیف کردند. او سبک متفاوتی در اجرا دارد و به پوشیدن لباس‌های رنگی و اجرای پرحرارت با حرکت زیاد دستان و راه رفتن در استودیو شناخته می‌شود. ژیلا صادقی در تلویزیون با مانتو و روسری‌های رنگی و در جاهای لازم با چادر برنامه اجرا می‌کند.

صادقی پس از چهار سال دوری از تلویزیون، ۲۶ دی ۱۴۰۲ به تلویزیون برگشت و به‌خاطر پوششی که به تن داشت و حرف‌های جنجالی‌اش دربارهٔ رضا پهلوی با واکنش‌های فراوانی روبه‌رو شد.

صادقی از سال ۱۳۹۳ آموزشگاهی برای آموزش فن بیان راه‌ انداخته است.

حاشیه‌ها
صادقی نزدیک به سه سال به دلیل اختلاف سلیقه با مدیران تلویزیون برنامه اجرا نمی‌کرد و در خارج ایران از جمله آمریکا زندگی می‌کرد.او در سال ۱۴۰۳ اعلام کرد شهروند آمریکاست.

او همچنین از آزاده نامداری به دلیل علنی کردن موضوع کتک خوردن از همسرش فرزاد حسنی انتقاد کرد.

برای عضویت در کانال رصد روز کلیک کنید

مطالب مرتبط

آخرین اخبار