پیش بینی بورس فردا ۲۰ اسفند ۹۹ / ابتدا منفی در ادامه مثبت

پیش بینی بورس فردا 20 اسفند 99 حکایت از بازار متعادل دارد. بعد از لغو آخرین عرضه اولیه جهت کنترل حرکت نقدینگی به سمت سایر نمادها حالا به نظر می رشد با توجه به کندلهای شکل گرفته در تایم فریم های مختلف امروز بازار ، بورس فردا در دو نیمه متف...

به گزارش رصد روز ، پیش بینی بورس فردا ۲۰ اسفند ۹۹ حکایت از بازار متعادل دارد. بعد از لغو آخرین عرضه اولیه جهت کنترل حرکت نقدینگی به سمت سایر نمادها حالا به نظر می رشد با توجه به کندلهای شکل گرفته در تایم فریم های مختلف امروز بازار ، بورس فردا در دو نیمه متفاوت ظاهر شود. کندلهای شکل گرفته در تایم فریم یکساعته در آخرین ساعت معاملات نشان از خروج پول از بازار بورس دارد اما مقاومت بورس باعث شد تا این اتفاق نیفتد با این حساب در بازار فردا اولا برای ارزیابی بازار به نظر می رسد بازار با واکنشهای منفی روبرو باشد و در ادامه بازار برگردد.

ادامه پیش بینی بورس فردا ۲۰ اسفند ۹۹ ؛ ایمان کرمی، تحلیلگر بازار سرمایه، بورس فردا _چهارشنبه ۲۰ اسفندماه_ را اینگونه پیش بینی می‌کند: برخی از تصمیماتی که گرفته می‌شود بیشتر به بازار آسیب میزند و باید بگوییم که هر تصمیمی در جای خود باید گرفته شود یعنی اگر کارهای زیادی انجام می‌شود که روند بازار برگردد و سپس دو عرضه اولیه آگهی می‌شود.

در این صورت تمام اقدامات قبل خراب می‌شود؛ برای روز ۱۹ اسفند ماه عرضه اولیه حآفرین لغو شد اما تأثیر خود را با افزایش حجم عرضه‌ها در بازار گذاشت و معامله گران برخی از نمادها را با پایانی‌های مثبت در منفی می‌فروختند.

ادامه پیش بینی بورس فردا ۲۰ اسفند ۹۹  ؛ هرچند سطح هیجانات بازار همچنان بالاست اما در ابتدای روز عرضه حقوقی‌ها در روند مثبت نیز بی تأثیر نبود که بازار به سمت تعادل رو به منفی کشیده شود و سپس اقدام خرید حقوقی‌ها کمی از هیجانات کاست لذا همچنان از نهادهای حقوقی، بازارگردان و صندوق‌های خواهش می‌شود که جهت معاملات آنها به سمتی باشد که کمک کننده به روند مثبت بازار باشد نه ترمز بازار و از معامله گران حقیقی خواهش می‌شود که صبر بیشتری در روندهای صعودی داشته باشند و اقدام به خروج سریع از نماد و بستن معامله نکنند.

پیش بینی می‌شود بازار فردا متعادل و به سمت منفی در ابتدای کار باشد و در نیمه دوم بازار قدرت خریداران بیشتر شود.

مطالب مرتبط