ارزش سهام عدالت ۲۶ اسفند ۹۹ / ارزش دارا یکم ۲۶ اسفند ۹۹

به گزارش رصد روز ، ارزش سهام عدالت ۲۶ اسفند ۹۹ با رشد چشمگیر شاخص کل با رشدی قابل توجه روبرو شد. ارزش دارا یکم ۲۶ اسفند ۹۹ نیز با شرایطی مشابه روبرو بود و در نهایت در روز خوب بازار بورس شاهد خرسندی سهامداران بودیم. امروز و در ادامه معاملات هفته جاری شاخص کل با رشد ۳۶ هزار و ۳۰۹ واحدی به ۱ میلیون و ۲۹۰ هزار واحد رسید و همانطور که پیش بینی می شد بازار امروز از ابتدا با شرایط خوبی شروع به کار کرد و در نهایت در روزهای پایانی سال بهترین نتیجه امروز برای شاخص کل رقم خورد. فارس در بین نمادهای بورسی و بپاس در فرابورس بیشترین تأثیر گذاری را داشتند. در بین نمادهای پرتراکنش امروز در بین بورسی ها نماد برکت با ۴۴ هزار و ۷۷۵ بار معامله در صدر قرار گرفت و در بین نمادهای فرابورسی رافزاد با ۳۰ هزار و ۵۷ بار معامله دیده می شود.

 

ارزش سهام عدالت ۲۶ اسفند ۹۹

 

در پایان معاملات امروز بازار سهام، ارزش سهام عدالت به ۸ میلیون و ۸۲۹ هزار و ۶۹۰ تومان رسید که نسبت به روز معاملاتی گذشته ۴.۳ درصد معادل ۳۷۲ هزار و ۱۰۵ تومان افزایش داشت.
با احتساب این موضوع، ارزش ۶۰ درصد قابل فروش سبد ۵۳۲ هزار تومانی سهام عدالت به ۵ میلیون و ۲۹۷ هزار و ۸۱۴ تومان رسیده است.

  پیش بینی بورس فردا 3 آبان 1400

 

ارزش دارا یکم ۲۶ اسفند ۹۹

 

قیمت پایانی هر واحد از دارا یکم با افزایش ۱.۵۱ درصدی نسبت به دیروز ۱۴ هزار و ۷۷۹ تومان معامله شد تا ارزش ۲۰۰ واحد از اولین ETF دولتی به ۲ میلیون و ۹۵۵ هزار و ۸۰۰ تومان افزایش پیدا کند. البته در معاملات روز جاری آخرین قیمت معامله شده برای هر واحد از دارایکم با افزایش ۲.۲ درصدی نسبت به روز معاملاتی قبل ۱۴ هزار و ۹۰۰ تومان معامله شد.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا