بهاره رهنما رابطه اش را علنی کرد!+ ویدیو

بهاره رهنما زن صیغه ای شد و ازدواج دائم ندارد !

به گزارش رصد روز، بهاره رهنما بازیگر مشهور ایرانی است. این بازیگر تا به حال دوبار ازدواج کرده و یک دختر از ازدواج اولش با پیمان قاسم خانی به نام پریا دارد. بهاره رهنما چند وقتی است به کالیفرنیا سفر کرده است. تصاویری از این بازیگر به همراه یک مرد باعث ایجاد حاشیه ازدواج این بازیگر شده است که او در لایو جدیدش آن را تکذیب می کند.

باتوجه به اعلان علنی رابطه اش با پسرجوانی به نام امیر که به هم عشق می گویند و اصرارش به ازدواج نکردن به نظر می رسد بهاره زهنما صیغه این پسر شده است !

 

بهاره رهنما (زادهٔ ۱۰ آذر ۱۳۵۲) بازیگر اهل ایران است. او دختر بازیگر پروین قائم‌مقامی است و کار خود را در اوایل دههٔ ۱۳۷۰ با بازی در فیلم اکشن افعی (۱۳۷۱) آغاز کرد.

بهاره رهنما در ۱۰ آذر ۱۳۵۲ در روستای هزاوه از توابع استان مرکزی به دنیا آمد. او دختر پروین قائم‌مقامی بازیگر سینما است. رهنما مدرک لیسانس ادبیات نمایشی و فوق لیسانس حقوق قضایی خود را از دانشگاه آزاد اسلامی گرفته‌است.

نخستین تجربه بازیگری رهنما در ۱۷ سالگی و در فیلم اکشن افعی (۱۳۷۱) بود. این فیلم با فروش ۱۹۹ میلیون تومان، پرفروش‌ترین فیلم سال ۱۳۷۲ بود.

همسر پیشین او پیمان قاسم‌خانی نویسندهٔ سینماست. این زوج دختری به نام پریا قاسم‌خانی دارند که تجربهٔ حضور در تئاتر پنجره‌ها و فیلم دایرهٔ زنگی و مجموعهٔ مرد هزارچهره را دارد. او پس از جدایی از قاسم‌خانی در شهریور ۱۳۹۶ با امیر خسرو عباسی ازدواج کرد. او در سال ۱۴۰۱ از خسرو عباسی جدا شد

 

برای عضویت در کانال رصد روز کلیک کنید

مطالب مرتبط