تصویری خاص از بورجو اوزبرک در لندن+ عکس

بورجو اوزبرک، بازیگر جذاب و مشهور ترک، از ستاره‌های خوش‌پوشی است که مدتی است در لندن ساکن شده و مرتبا تصاویری را از استایل‌های جذابش در این شهر به اشتراک می‌گذارد.

به گزارش رصد روز، بورجو اوزبرک، بازیگر جذاب و مشهور ترک، از ستاره‌های خوش‌پوشی است که مدتی است در لندن ساکن شده و مرتبا تصاویری را از استایل‌های جذابش در این شهر به اشتراک می‌گذارد.

 

بورجو اوزبرک با پیراهن کوتاه و بافت قرمزرنگش که با کفش‌های سفید و کت چرم مشکی همراه شده بود، در موزه‌ی هری پاتر حضور یافته و تصاویر جذابی را به ثبت رساند.

0 116

بورجو اوزبرک (ترکی استانبولی: Burcu Özberk‎؛ زاده ۱۱ دسامبر ۱۹۸۹ در اسکی‌شهر) بازیگر اهل ترکیه است. از فیلم‌ها یا برنامه‌های تلویزیونی که وی در آن نقش داشته است می‌توان به حریم سلطان، دختران آفتاب ، خانواده شیرم، عشق تجملاتی و عشق منطق انتقام اشاره کرد. بورجو در سریال حریم سلطان با آراس بولوت اینملی پارتنر بود، در سریال دختران آفتاب با برک آتان پارتنر بود، در سریال خانواده شیرم با آکین آکینوزو پارنتر بود، در سریال عشق تجملاتی با چاعلار ارطغرل پارتنر بود و همچنین در سریال عشق منطق انتقام با ایلهان شن پارتنر بوده است. اوزبرک بازیگر سرشناس و موفق ترکیه است. او در سریال‌های بسیار موفقی بازی کرده است.

زندگی‌نامه
اوزبرک متولد ۱۱ دسامبر ۱۹۸۹ (۲۰ آذر ۱۳۶۸) در اسکی شهر است. او فارغ‌التحصیل رشته‌ی کنسرواتوار تئاتر از دانشگاه حاجت‌تپه می‌باشد. او یک خواهر به اسم بشری و دو خواهرزاده به نام های‌جان و هافسا دارد. در مورد زندگی خصوصی بورجو اوزبرک می‌توان به علاقه او به حیوانات اشاره کرد، او دوستدار و حامی حقوق حیوانات بوده و علاقه خاصی به گربه‌ها دارد. در مدت زمان تحصیل در دانشگاه و بعد از آن سال‌ها تئاتر بازی کرده و نیز همراه استادش اردال بشیکچی‌اوغلو فعالیت‌ داشته است.

برای عضویت در کانال رصد روز کلیک کنید

مطالب مرتبط

آخرین اخبار