سونامی تغییر مدیران بانکی / احتمال تغییر در کدام بانکها بیشتر است؟

سونامی تغییر مدیران بانکی نفس های بریده بریده اقتصاد را به شماره انداخنه. در حالیکه نظام بانکی بال اصلی کشور در ریل توسعه دیده می شود اما سوءمدیریت ها در این بخش فضای نا امنی را ایجاد کرده به طوریکه باید گفت هیچ یک از مدیران بانکی از این فضا در امان نیستند و تغییرات همیشگی در بزرگترین شبکه پولی کشور بلاتکلیفی خاصی را ایجاد کرده و به نظر می رسد با این اوضاع و احوال کمتر کسی راغب به کاندیدا شدن مدیریت بانکی شود.

به گزارش اختصاصی رصد روز، شرایط مدیریتی حاکم بر شبکه بانکی کشور اصلاً مساعد نیست. تعدادی از بانکهای خصوصی با سرپرست اداره می شوند و برخی از بانکها که هنوز حکم تأئید مدیریت آنان خشک نشده با موضوع تغییر زودهنگام مدیران عامل خود روبرو هستند.

سونامی تغییر مدیران بانکی در حدود ۵۰ درصد بانکهای کشور

 

بانک کشاورزی هنوز مدیرعامل ندارد و از بانک سینا و بانک دی خبر می رسد که به زودی شاهد تغییر مدیران عامل آنان هستیم.

برخی دیگر از بانکها نیز با شرایط مشابهی اداره می شوند و بدون مدیرعامل کار سختی را پیش رو دارند آن هم در فصلی که به واسطه شرایط حاکم بر اقتصاد کشور حضور بانکها بیش از گذشته مهم جلوه می کند. از بانک پارسیان نیز خبرهای مشابهی به گوش می رسد و گویا فصل رقتن کوروش پرویزیان فرا رسیده هرچند که ارتباط خوب او با مخبر معاون اول ابراهیم رئیسی مقاصد متنوعی را برای او طرح می کند.

اسماعیل لله گانی نیز گزینه مدیریت در یکی از بانکهای خصوصی کشور است البته این مسئله بسته به وضعیت وزارت کار در روزهای پیش روست و اینکه وزیر جدید قصد انجام چه تغییراتی را در این وزارتخانه و سازمانهای متبوع آن دارد.

بانک مسکن نیز که مدیرعامل آن بازنشسته است و مورد غضب برخی از نمایندگان قرار گرفته آن طور که شنیده می شود تحولات مدیریتی را تجربه خواهد کرد. بانک ملی که سکان آن در اختیار محمدرضا فرزین قرار دارد با تغییرات احتمالی در وزارت اقتصاد مدیر فعلی خود را احتمالا در قلب این وزارتخانه خواهد دید. شنیده ها حکایت از خداحافظی فطانت فرد در آینده ای نزدیک با بانک آینده دارد. بانک گردشگری و ایران ونزوئلا نیز با سرپرست اداره می شوند و با این وضعیت بسیاری از تصمیمات به حالت تعلیق در می آید و مشخص نیست این بلاتکلیفی تا کی ادامه پیدا کند.

برای عضویت در کانال رصد روز کلیک کنید  

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا