چادرملو سال جدید را با رکورد تولید اغاز کرد

با همت و تلاش پرسنل واحد فولاد سازی چادرملو و نظارت و هدایت مدیران این مجموعه بزرگ صنعتی و در راستای فرمایشات مقام معظم رهبری به منظور تحقق شعار جهش و افزایش تولید، اولین رکورد ماهانه، با تولید بیش از ۱۱۲ هزارو ۴۵۰ تن شمش فولادی در فروردی...

با همت و تلاش پرسنل واحد فولاد سازی چادرملو و نظارت و هدایت مدیران این مجموعه بزرگ صنعتی و در راستای فرمایشات مقام معظم رهبری به منظور تحقق شعار جهش و افزایش تولید، اولین رکورد ماهانه، با تولید بیش از ۱۱۲ هزارو ۴۵۰ تن شمش فولادی در فروردین و بالاترین تولید روزانه در ۲۲ فروردین ماه با تولید ۴۹۴۱ تن شمش فولاد حاصل گردید این رکوردها بالاترین میزان تولید از زمان بهره برداری تا کنون بوده است.

به گزارش رصد روز، به نقل از روابط عمومی شرکت معدنی و صنعتی چادرملو: در سال گذشته نیز بالغ بر ۱ میلیون و ۱۸۴ هزار ۲۷۸ تن شمش فولادی در چادرملو تولید گردید که بالاترین میزان تولید از آغاز فعالیت این واحد فولادی بود .
گفتنی است در سال گذشته شمش فولاد چادرملو علاوه بر عرضه در بورس کالا به منظورتامین بخشی از نیازهای داخلی، حدود ۲۶۷ هزارو ۵۸۲ تن آن در گریدهای جهانی از طریق برگزاری مزایده به خارج از کشور صادر شد که ۱۴۸ میلیون دلار درآمد ارزی حاصل گردید.

 

برای عضویت در کانال رصد روز کلیک کنید 

مطالب مرتبط