ارزش سهام عدالت امروز ۹ تیر ۱۴۰۰ / ارزش دارا یکم امروز ۹ تیر ۱۴۰۰

به گزارش رصد روز، ارزش سهام عدالت امروز ۹ تیر ۱۴۰۰ . بورس تهران آخرین روز معاملات با یک روند رو به رشد همراه بود، به گونه‌ای که در پایان معاملات شاخص کل بورس با افزایش ۸۴۴۳ واحد به رقم یک میلیون و ۲۵۶ هزار و ۹۶۰ واحد رسید. امروز همه شاخص‌های بورس سبز بودند، اما میزان رشد شاخص‌ها زیر یک درصد بوده است، به گونه‌ای که شاخص کل و شاخص قیمت در بورس با ۰.۶۷ درصد رشد همراه شدند

«شستا»، «پارس» و «شتران» بیشترین اثر مثبت را بر شاخص بورس داشتند و «ومدیر»، «برکت»، «شستا» سه نماد پرتراکنش بورس امروز بودند

ارزش سهام عدالت امروز ۹ تیر ۱۴۰۰

در پایان معاملات امروز بازار سهام، ارزش سهام عدالت به ۷ میلیون و ۸۴۷ هزار و ۶۶۹ تومان رسید که نسبت به روز معاملاتی گذشته ۰.۳ درصد معادل ۳۰ هزار و ۴۱۲ تومان افزایش داشت.
با احتساب این موضوع، ارزش ۶۰ درصد قابل فروش سبد ۵۳۲ هزار تومانی سهام عدالت به ۴ میلیون و ۷۰۸ هزار و ۶۰۱ تومان رسیده است.

صاحبان سهام عدالت بخوانند | ارزش سهام عدالت من چقدر است؟

ارزش سهام عدالت در یکماه گذشته:

صاحبان سهام عدالت بخوانند | ارزش سهام عدالت من چقدر است؟

 ارزش دارایکم چقدر شد؟

قیمت پایانی هر واحد از دارایکم با کاهش ۰.۵ درصدی نسبت به روز معاملاتی گذشته ۱۲ هزار و ۷۰۲ تومان معامله شد تا ارزش ۲۰۰ واحد از اولین ETF دولتی به ۲ میلیون و ۵۴۰ هزار و ۴۰۰ تومان کاهش پیدا کند. البته در معاملات روز جاری آخرین قیمت معامله شده برای هر واحد از دارایکم با کاهش ۰.۷۹ درصدی نسبت به روز معاملاتی قبل ۱۲ هزار و ۶۶۵ تومان معامله شد.

صاحبان سهام عدالت بخوانند | ارزش سهام عدالت من چقدر است؟
نبض بورس

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا