جزئیات تعلیق پروانه وکالت حسام نواب صفوی / ماجرای اغفال یک دختر

به گزارش رصد روز ، پروانه وکالت حسام نواب صفوی تعلیق شده این موضوعی است که به واسطه محکومیت این چهره پرطرفدار سینما که به او لقب یکی از خوانندگان قدیمی دنیا را داده اند به سرعت در حال انتشار در همه شبکه های مجازی رسانه های برخط است. با انتشار یک مصاحبه از شاهین صمدپور با خانمی که ادعا می کند این چهره او را اغفال کرده است و پاسخ های حسام نواب صفوی به این ماجرا موضوع تعلیق پروانه وکالت نواب صفوی مطرح شده. آنطور که او اظهار می کند این موضوع ربطی به این شکایت ندارد و وقتی در پرونده اتوبوس دانشگاه وکیل خانواده های قربانی بوده اتفاقاتی افتاده است.  جزئیات تعلیق پروانه وکالت حسام نواب صفوی و ابعاد دیگر ماجرا حالا در اوج حساسیت خود قرار دادر اسناد روز شده از دو طرف و اظهارات دادستان انتظامی همه جزئیات اغفال یک دختر توسط حسام نواب صفوی و صحت سقم ماجرا را وارد پیچیدگیهایی کرده است که به زودی همه آنها روشن خواهد شد.

 

 جزئیات تعلیق پروانه وکالت حسام نواب صفوی/ همه جزئیات اغفال یک دختر

 

از طرفی شاهین صمدپور با انتشار یک حکم قضایی شائبه ها را در مورد نواب صفوی تقویت کرد. او در صفحه اینستاگرامش اینطور نوشت:

گزارش این دختر و دلخوریش از آقای بازیگر معروف رو شاید تو صفحه ام دیده باشید.
شرایطش خیلی بدتر شده دیگه حتا حرف هم نمیتونه بزنه، امروز که مادرش عکساشو برام فرستاد فقط اشک ریختم، رابطه من با خیلی از افرادی که میان سوژه ی گزارش هام میشن مثل رابطه ی طبیب و بیمار میشه، نمی دونم مثل رابطه استاد و شاگرد، مثل رابطه ام با شاگردای مدرسه ام زمانی که معلمشون بودم، ناخودآگاه یه ارتباط عاطفی و قلبی بینمون ایجاد میشه، با خوشحالی هاشون شادم با ناراحتی هاشون اشک میریزم، همین الان هم این پست رو با چشمان پر از اشک می نویسم، این دختر وقت زیادی نداره و اگه پول درمانش نرسه کارش تمومه …
اون آقای بازیگر معروف هم که حکم جلبش صادر شده اسلاید دومو خانواده این دختر دنبالش هستن برای دستگیری
آرزو می کنم لحظه ی آخر همه چی ختم به خیر بشه، پول درمان این دختر تهیه بشه و بتونه به زندگیش برگرده، به امید خدا، شما هم براش دعا کنید
برای اینکه به اشتباه اسم هنرمندی نوشته نشه لطفن از رایزنی و نوشتن اسم بازیگرهای مختلف در کامنت ها خودداری کنید.

او برگه قضایی را نیز در صفحه اش به اشتراک گذاشت:

 

جزئیات تعلیق پروانه وکالت حسام نواب صفوی جزئیات اغفال یک دختر

 

در واکنش به این ماجرا نیز حسام نواب نواب صفوب برگه های محکومیتی را در ارتباط بات این ماجرا منتشر کرد و عده ای را به اخاذی از خودش محکوم کرد ؛

 

جزئیات تعلیق پروانه وکالت حسام نواب صفوی جزئیات اغفال یک دختر جزئیات تعلیق پروانه وکالت حسام نواب صفوی جزئیات اغفال یک دختر جزئیات تعلیق پروانه وکالت حسام نواب صفوی جزئیات اغفال یک دختر جزئیات تعلیق پروانه وکالت حسام نواب صفوی جزئیات اغفال یک دختر

 

جزئیات تعلیق پروانه وکالت حسام نواب صفوی/ همه جزئیات اغفال یک دختر

 

کمال رئوف، دادستان انتظامی مرکز وکلای قوه قضائیه  گفت: آقای حسام نواب‌صفوی یک شاکی خصوصی داشته که پرونده ابتدا در دادسرای فرهنگ و رسانه مطرح و در آن حسام نواب‌صفوی محکوم می‌شود. پرونده در ادامه در دادگاه کارکنان دولت طرح می‌شود که دادگاه این بار هم رأی به محکومیت حسام نواب‌صفوی محکوم می‌شود. در آخر هم پرونده در دادگاه تجدیدنظر مورد بررسی قرار می‌گیرد که باز هم رأی به محکومیت حسام نواب‌صفوی داده می‌شود.

رئوف ادامه داد: این پرونده شاکی خصوصی داشته و خانمی به اتهام توهین و تهدید و افترا از حسام نواب‌صفوی شکایت می‌کند که در پایان دادگاه حکم به جزای نقدی و زندان می‌دهد.

وی افزود: خانم شاکی با استناد به حکم دادگاه، موضوع را در دادگاه انتظامی مرکز وکلای قوه قضائیه مطرح می‌کند و این دادگاه طبق قانون اقدام به تعلیق پروانه وکالت آقای نواب‌صفوی می‌کند.

دادستان انتظامی مرکز وکلای قوه قضائیه گفت: این تعلیق تا رسیدگی به تخلفات آقای نواب‌صفوی ادامه دارد. ممکن است پس از آن سلب صلاحیت شود و از وکالت منفصل شود و یا ممکن است دادگاه تعلیق یک تا سه ساله دهد. دادگاه انتظامی و با توجه به شدت محکومیت کیفری حسام نواب‌صفوی حکم خواهد داد.

وی افزود: آقای نواب‌صفوی مدعی است که این پرونده‌سازی کار دانشگاه آزاد است و در تلافی به عهده گرفتن وکالت جمعی از دانشجویان دانشگاه آزاد که علیه این دانشگاه شکایت کرده‌اند دچار این وضعیت شده است؛ اما این پرونده همانطور که گفتم شاکی خصوصی دارد و ارتباطی به دانشگاه آزاد ندارد.

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا