حق حضور ۳۰ میلیون تومانی اعضای غیرموظف هیئت مدیره بیمه هوشمند فردا به صورت ماهیانه به ازای حضور در ۲ جلسه!!!

جدیدترین بررسی ها حکایت از پرداخت حق حضوری متفاوت با آنچه در صنعت بیمه در جریان است به اعضای غیرموظف هیئت مدیره بیمه هوشمند فردا می دهد.

به گزارش اختصاصی رصد روز، اعداد و ارقام مربوط به حقوق و مزایا، پاداش، حق حضور و… هربار پرونده جدیدی را در بررسی گزارشات مربوط به بنگاههای اقتصادی مفتوح می کنند که اگر موشکافانه بررسی نشود بدعت جدیدی را ایجاد می کند که برای سلامت نظام اداری کشور به صلاح نیست.

باید اقرار کرد مسئله حقوق نجومی و پاداش های عجیب و غریب در بنگاهها اقتصادی تبدیل به پاشنه آشیل نظام پرداخت کشور شده با این همه تلاشها جهت مرتفع کردن این موضوع در کشور هنوز به نتیجه ای که باید نرسیده اما به باور بسیاری از فعالان اقتصادی و کنشگران رسانه ای همچنان باید بر زوایای تاریک این موضوع نور تابانده شود تا با اصلاح برخی قوانین هر نوع دریافتی که مغایر با قوانین مصوب درکشورست تغییر کند.

متأسفانه فاصله بروز و ظهور مسائل غیرمتعارف در پاداش و حقوق مدیران در کشور آنقدر هربار کمتر و کمتر می شود که وضعیت نگران کننده ای را گزارش می دهد و همچنان برخی از متولیان امر بدون توجه به نوع آسیبی که از چنین مسائلی بر جامعه تحمیل می شود گویا که تنها مخاطب چنین گزارشهایی هستند چرا که اگر بنا بود با آن برخورد جدی شود هرگز نباید شاهد تولید چندین و چندباره آن می شدیم.

اعضای غیرموظف هیئت مدیره بیمه هوشمند فردا سورپرایز شدند یا سورپرایز کردند؟

نتایج حاکی از آنست که پرداخت ۳۰ میلیون تومان حق حضور ماهیانه به اعضای هیئت مدیره غیرموظف بیمه هوشمند فردا به ازای حضور در ۲ جلسه مورد تصویب مجمع عمومی عادی سالیانه این شرکت قرار گرفته است. همچنین حق حضور اعضای غیرموظف هیئت مدیره عضو کمیته های تخصصی هیئت مدیره ۲۰ میلیون ریال مصوب شد.

این در حالیست که این شرکت بیمه ای ۱۰ میلیارد ریال معادل ۲ ریال برای هر سهم به عنوان سود بین سهامداران تقسیم خواهد کرد.

گفتنیست اعضای هیئت مدیره این شرکت را در حال حاضر سید ایمان میری( رئیس هیئت مدیره)، اکبر افتخاری( نائب رئیس هیئت مدیره)، داود هادی فر( عضو هیئت مدیره)، روح الله حسینی مقدم(عضو هیئت مدیره)، عبدالرضا عیسوند حیدری(عضو هیئت مدیره) هستند و محمود امراللهی مدیرعامل شرکت بیمه هوشمند فردا خارج از اعضای هیئت مدیریت این شرکت را در اختیار دارد.

برای عضویت در کانال رصد روز کلیک کنید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا