خسارت بیمه گذار خوشنام بیمه تعاون پرداخت شد

در پی حادثه آتش سوزی در شرکت زرماکارون، خسارت ۴۰ میلیارد ریالی این شرکت در سریع ترین زمان ممکن ارزیابی و پرداخت شد. به گزارش رصد روز  ،  به نقل از روابط عمومی بیمه تعاون، حادثه آتش سوزی در انبار تولید قند مایع شرکت زرماکارون موجب آسیب دید...

در پی حادثه آتش سوزی در شرکت زرماکارون، خسارت ۴۰ میلیارد ریالی این شرکت در سریع ترین زمان ممکن ارزیابی و پرداخت شد.

به گزارش رصد روز  ،  به نقل از روابط عمومی بیمه تعاون، حادثه آتش سوزی در انبار تولید قند مایع شرکت زرماکارون موجب آسیب دیدگی ساختمان، ماشین ها و بخشی از موجودی انبار می شود.
خوشبختانه در پی درایت کارکنان شرکت زرماکارون، رشد و تسری آتش کنترل می شود تا نیروهای آتش نشانی نسبت به مهار کامل اقدام کنند.
این شرکت که از تیم HSE قوی برخوردار بوده و همواره مدیریت حادثه را به نحو احسن به اجرا می رسانند، از جمله بیمه گذاران خوشنام، قدیمی و همراه بیمه تعاون شناخته می شود و بر این اساس، فرایند ارزیابی و پرداخت خسارت در کمترین زمان ممکن انجام شد.
همچنین مبلغ این خسارت ۴۰ میلیارد ریال ارزیابی شد که با توجه به مدیریت ریسک واحد آتش سوزی بیمه تعاون، برای اولین بار چنین مبلغی مورد پرداخت قرار گرفت.
گفتنی است رضا مشهدی زاده، معاون مالی و اقتصادی و عضو هیات مدیره گروه زر از درایت صورت گرفته و پیگیری لحظه ای حادثه توسط مدیر بیمه های آتش سوزی بیمه تعاون تقدیر کرد.

برای عضویت در کانال رصد روز کلیک کنید

مطالب مرتبط

آخرین اخبار