معاون اجرایی و بازاریابی این بانک خبر داد:
رونمایی از بسته های اعتباری جدید بانک رفاه کارگران در آینده نزدیک

وزیر امور اقتصادی و دارایی گفت: در حوزه مبادلات مالی، بانکی و تسویه‌های بین‌المللی و مسائل ارزی با شرکای راهبردی کشور در حوزه کشورهای استراتژیک همسو و همسایه که مورد تاکید رییس جمهور هم است به توافقات خوبی رسیده‌ایم.

به گزارش رصد روز  ،  به نقل از روابط عمومی بانک رفاه کارگران، مجید صالح با بیان این مطلب در جمع خبرنگاران در حاشیه پانزدهمین نمایشگاه صنعت مالی(بانک، بورس وبیمه) در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران گفت: بسته های اعتباری جدید در آینده نزدیک نهایی خواهند شد و از این طریق تحول چشم گیری در تعاملات متقابل بانک رفاه با شرکت های کارگزار بورس شکل خواهد گرفت.

صالح به افزایش سرمایه بانک رفاه کارگران و نقش این مهم در توسعه خدمات این بانک در حوزه بورس اشاره کرد و گفت: با نهایی شدن این افزایش سرمایه که با تلاش مستمر مدیر عامل و هئیت مدیره این بانک عملیاتی شد، محدودیت ها به لحاظ مکفی نبودن سرمایه بانک برداشته خواهد شد و قادر خواهیم بود خدمات و فعالیت های بانک رفاه در تمامی حوزه ها از جمله بازار سرمایه و شرکت های فعال در این حوزه را گسترش دهیم.

وی به ارزیابی پانزدهیمن نمایشگاه صنعت مالی پرداخت و گفت: برگزاری این نمایشگاه فرصت ارزشمندی است تا فعالان صنعت بورس، بانک و بیمه بخشی از فعالیت ها و خدمات خود را در معرض دید عموم قرار دهند.

صالح خاطر نشان ساخت: بانک رفاه کارگران نیز سعی کرد از این فرصت استفاده و برخی از خدمات و محصولات متنوع خود در بخش های مختلف را در معرض دید بازدیدکنندگان قرار دهد.

برای عضویت در کانال رصد روز کلیک کنید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا