زیبایی شگفت انگیز یاس نوروزی/ دختر بچه سریال دودکش چه بزرگ شده!+ عکس

یاس نوروزی که نقش پریا مشتاق دختر فیروز و عفت را در سریال دودکش به خوبی بازی کرد عکس های جدیدی از این بازیگر را ملاحظه نمایید.

به گزارش رصد روز، یاس نوروزی بازیگری را در سن ۶ سالگی و با یک سریال آغاز کرد. یاس نوروزی از کودکی وارد عرصه تصویر شد و تاکنون در فیلم‌ها و سریال‌های مختلفی نقش آفرینی کرده است. ورود یاس به دنیای بازیگری از طریق دوست مادرش (دستیار کارگردان) بوده است. یاس نوروزی اولین بار برای بازی در سریال «عملیات مهد کودک» مقابل دوربین رفت.

یاس نوروزی بازیگر نوجوان کشورمان ۵ مرداد ۱۳۸۵ در خانواده چهار نفری متولد شد. این بازیگر تنها یک برادر به نام پارسا دارد.

یاس نوروزی در سن ۶ سالگی با معرفی یکی از دوستان مادرش که دستیار کارگردان بود وارد عرصه بازیگری شد. او برای اولین بار در سریال عملیات مهدکودک مقابل دوربین رفت.

 

این هنرمند نوجوان کشورمان در سریال عملیات مهدکودک به کارگردانی و نویسندگی فرزاد اژدری در کنار علیرضا خمسه ، فرزاد حسنی، امیرحسین رستمی، لیلا بلوکات، سروش صحت، مریم سعادت، بهنوش بختیاری، نرگس محمدی، شبنم فرشادجو و هنرمندان دیگر  ایفاگر نقش یکی از کودکانی بود که برای جلب توجه والدین خود دست به کارهای بزرگی می زدند.

 

یاس نورزی بعد از سریال عملیات مهدکودک در چند فیلم و سریال نقش آفرینی کرد. این هنرمند برای بازی در فیلم دزد و پری، دیپلم افتخار بهترین بازیگر کودک در بیست و هشتمین جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان را دریافت کرد.

 

یاس نوروزی با سریال دودکش و پادری به شهرت رسید و همکای او در سریال دودکش ۲ نیز ادامه داشت. او در این سریال ایفاگر نقش پریا دختر خانواده مشتاق بود که به خوبی توانست استعداد بازیگری خود را به عوامل سازنده فیلم و سریال ها نشان دهد.

 

یاس نوروزی در سال ۱۳۹۶ برای سریال محکومین در اپیزود اسم رمز گل یاس ،مقابل دوربین رفت.

فیلم شناسی یاس نوروزی

سریال عملیات مهد کودک
سریال محکوین
سریال شش قهرمان و نصفی
سریال آوای باران
سریال دودکش ۱
سریال پادری
سریال دودکش ۲
فیلم سینمایی لامپ صد
فیلم سینمایی دزد و پری
فیلم سینمایی  قهرمانان کوچک
فیلم سینمایی یزدان
فیلم سینمایی شیفت شب

برای عضویت در کانال رصد روز کلیک کنید

مطالب مرتبط