چهره زیبا نیلوفر پارسا بعد از ۱۱ سال+ عکس

نیلوفر پارسا بازیگر سریال(آوای باران) که جدیدا تغییر چهره این بازیگر مورد توجه کاربران فضای مجازی قرار گرفته است را ملاحظه نمایید.

به گزارش رصد روز، نیلوفر پارسا متولد ۲۷ فروردین ۱۳۷۰ در تهران بازیگر سینما ، تئاتر و تلویزیون ایران است.فارغ التحصیل کارشناسی رشته مهندسی IT (فناوری اطلاعات) است ،  فعالیت هنری را با بازی در تئاتر آغاز کرد و حالا در موسیقی هم فعالیت می کند. او در سریال آوای باران در نقش بیتا توتونچی به شهرت رسید.

نیلوفر پارسا بازیگر جوان تئاتر و تلویزیون ایران متولد سال ۱۳۶۹ هجری شمسی مصادف با سال ۱۹۹۰ میلادی در تهران است. او دانش‌آموخته رشته مهندسی فناوری اطلاعات است.

گزیده ای از بیوگرافی نیلوفر پارسا:
نام: نیلوفر پارسا
تاریخ تولد:۱۳۶۹/۱/۲۷
محل تولد: تهران
تحصیلات: فارغ التحصیل رشته مهندسی IT فناوری اطلاعات

 

 

بیوگرافی نیلوفر پارسا:

نیلوفر پارسا متولد ۲۷ فروردین ۱۳۶۹ در تهران، بازیگر است.  او دانش‌ آموخته رشته مهندسی IT فناوری اطلاعات است،نیلوفر پارسا فعالیت هنری را با بازی در تئاتر آغاز کرد.  اولین حضور نیلوفر پارسا در تلویزیون چند نقش کوتاه در مجموعه تلویزیونی شاید برای شما هم اتفاق بیفتد بود. نیلوفر پارسا با بازی در نقش بیتا در سریال آوای باران به شهرت رسید.

نیلوفر پارسا از کودکی به بازیگری علاقه داشته، و مشوق اصلی خود را پدر و مادرش میداند که مانع کارش نشدند و او را در کلاس های آقای تارخ ثبت نام کردند.

نیلوفر پارسا بجز بازیگری در کار موسیقی فعالیت میکند، ورزش را بصورت حرفه ای پیگیر است و از کودکی ژیمناستیک کار بوده و در حال حاضر یوگا کار میکند. نیلوفرپارسا در عرصه مدلینگ نیز فعال می باشد.

بجز بازیگری در کار موسیقی فعالیت میکند، ورزش را بصورت حرفه ای پیگیر است و از کودکی ژیمناستیک کار بوده و در حال حاضر یوگا کار میکند، وقت آزاد هم یوگا و نمایشنامه میخواند.

نیلوفر پارسا در خصوص رزومه کاری خود گفت : آوای باران اولین سریالم بود بعد از آن سریال برنا ، سریال بهترین نقش زندگی ، فیلم‌هایی مثل باج ، سایه‌های رعنا و… را کار کردم که تجربه کار در سایه های رعنا تجربه خیلی سختی بود که هیچ وقت هم اکران نشد.

در یکی از صحنه هایی فیلم سایه های رعنا قرار بود من به عنوان کاراکتری که اعتیاد داشت و می خواست خودکشی کند روی ریل راه آهن بروم ؛ من تمام مدتی که در حال بازی بودم نمیدانستم که با قطار هماهنگ نشده بود ، فقط یادمه که قطار از دور هی بوق میزد و من فکر می‌کردم همه این اتفاقات جزوی از فیلمنامه است، جدا از این موضوعات کارگردان کات نمی‌داد که من بیام کنار و در ثانیه های پایانی قطار تا نزدیک های صورتم آمد و خانم سلطانی من را از روی ریل کنار کشید و قطار رد شد.

وی در ادامه از رزومه کاری دیگرش گفت : من و شین بود تقریبا کار دیگر کمدی بود و اخیرا نیز کار جدیدی داشتم اما نمی توانم اسمش را بگوییم.

در خصوص تئاترها اگه بخواهم مثال بزنم، تئاتری  با پندار اکبری کار کردم که نقش پر چالشی داشتم و بر اساس زیرنویس یه قصه اسپانیایی بود که آقای اکبری بازنویسی اش کرده بود. من سعی میکنم سالی یک تئاتر بازی کنم.

کار دشواری که از تئاتر به خاطر دارم ، کاری بود که در آن تنها بازیگر بدن بودم ؛ حرکات خیلی عجیبی داشتم که همه را خودم طراحی کرده بودم.

باید با نیم‌وارو وارد صحنه می‌شدم بعد پل می‌زدم و  روی دست هایم راه می‌رفتم و دیالوگ می‌گفتم،  باید نفسم را تنظیم می کردم شاید باورتان نشود اما یک شب هایی با گریه روی صحنه می رفتم چون زمستون بود و بدنم سرد میشد و در مرحله اول باید یک ساعت زودتر تمرین می‌کردم و درست زمانی که روی دست راه می‌رفتم باید صدایم به ردیف آخرم می‌رسید.

سریال بی نشان و سریال بازپرس که این اواخر پخش شد نیز حرفی برای گفتن داشت. سریال بی نشان نقش خیلی متفاوتی نسبت به بیتای آوای باران داشت. یک دختر آروم ، خونواده دوست و با ادب که کاملاً تا یک مدیتی شخصیت خاکستری بیتا را در آوای باران از یادها برد.

برای عضویت در کانال رصد روز کلیک کنید

مطالب مرتبط